Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії

• Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали

Адреса: Львів, вул. Січових Стрільців, 19, кім. 201

Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії відкрита та функціонує на факультеті міжнародних відносин з 29 грудня 2021 року.

Діяльність кафедри спрямована на підготовку бакалаврів за освітньою програмою «Міжнародна інформація» та магістрів за освітньою програмою «Інформаційний бізнес» зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання цифровізації усіх сфер суспільного життя і особливо міжнародних відносин. Кафедра готує фахівців, які реалізовуватимуть цифрову трансформацію дипломатичної служби, володітимуть методами інформаційного аналізу, моделювання та прогнозування процесів і явищ у системі міжнародних відносин та забезпечуватимуть стратегічні комунікації держави на міжнародній арені.

Викладання навчальних дисциплін, спрямованих на вивчення інформаційно-комунікаційних процесів у сучасних міжнародних відносинах, застосування новітніх інформаційних систем і технологій та впровадження цифрових інструментів у сфері дипломатії, є основним напрямком освітньої діяльності кафедри міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії.

Співробітники

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розклад

Методичні матеріали

Освітньо-професійні програми:

Державний іспит:

Практика:

Магістерська робота:

Курсова робота:

Оцінювання:

Методичні рекомендації до вивчення курсів:

Увага! Розпочинається вибір загальноуніверситетських дисциплін для вивчення у наступному 2023-24 навчальному році

06.03.2023 | 14:09

Вибір дисциплін здійснюється студентами 1 та 2 курсів на платформі системи Деканат через особисті кабінети студента.
Процедура вільного вибору дисципліни передбачає 2 етапи:

І хвиля реєстрації починається з 10.00 год. 9 березня 2023 року та завершується 18 березня 2023 року;
ІІ хвиля реєстрації та комплектації груп стартує з 10.00 год 20 березня 2023 р. до 25 березня 2023 року.

Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.
Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких...

Читати »

Інформація про вибіркові дисципліни для студентів ІІ і ІІІ курсів на 2023-2024 навчальний рік

02.03.2023 | 16:42

Інформація про перелік вибіркових дисциплін з циклу гуманітарної та соціально-економічної підготовки відповідно до навчальних планів для студентів ІІ і ІІІ курсів (3, 4, 5, 6 семестри) на 2023-2024 навчальний рік  (для денної форми навчання):
Vybirkovi-dysts-mizhn-vidn-Anotatsiia-2023

Читати »

До відома студентів платної форми навчання, які належать до пільгових категорій

07.02.2023 | 15:26

Оголошено новий збір документів переведення на бюджетну форму навчання.
Здобувач, який претендує на переведення у зв’язку із приналежністю до певної категорії, повинен написати заяву (зразок у прикріпленому файлі) та подати перелік документів (якісні копії) відповідно до листа МОН №1_13098-22 (у прикріпленому файлі).
Заяву та підтверджуючі документи здобувач потрібно подати у деканат факультету до 18:00 год. 09.02.2023 р.
Просимо звернути увагу, що подання заяви здобувачем не є підтвердженням про переведення його на бюджетне місце.
1_13098-22
зміна фінансування за категоріями