Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Новини

Адреса: Львів, вул. Січових Стрільців, 19, кім. 201

Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії відкрита та функціонує на факультеті міжнародних відносин з 29 грудня 2021 року.

Діяльність кафедри спрямована на підготовку бакалаврів за освітньою програмою «Міжнародна інформація» та магістрів за освітньою програмою «Інформаційний бізнес» зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання цифровізації усіх сфер суспільного життя і особливо міжнародних відносин. Кафедра готує фахівців, які реалізовуватимуть цифрову трансформацію дипломатичної служби, володітимуть методами інформаційного аналізу, моделювання та прогнозування процесів і явищ у системі міжнародних відносин та забезпечуватимуть стратегічні комунікації держави на міжнародній арені.

Викладання навчальних дисциплін, спрямованих на вивчення інформаційно-комунікаційних процесів у сучасних міжнародних відносинах, застосування новітніх інформаційних систем і технологій та впровадження цифрових інструментів у сфері дипломатії, є основним напрямком освітньої діяльності кафедри міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії.

Співробітники

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Викладацький розкладМетодичні матеріали

Державний іспит:

Практика:

Магістерська робота:

Курсова робота:

Оцінювання:

Методичні рекомендації до вивчення курсів:

До відома студентів І курсу освітньої програми “Міжнародні відносини”

14.06.2022 | 23:44

Відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення https://lnu.edu.ua/…/Polozhennya-pro-perevedennya... оголошується прийом заяв студентів платної форми навчання І курсу освітньої програми “Міжнародні відносини” щодо переводу на вакантне місце державного замовлення.
До особистої заяви, заповненої на бланку https://lnu.edu.ua/…/2022/01/form_stud_transfer_free.pdf потрібно подати такі документи:

копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);
копії документів, що підтверджують активну участь студента в науковому або громадському житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).

Середній бал...

Читати »

Круглий стіл “Україна-Польща-Білорусь: виклики міжнародній безпеці в умовах російсько-української війни”

14.06.2022 | 23:27

В рамках наукової співпраці між факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету 14 червня 2022 року відбувся круглий стіл на тему “Україна-Польща-Білорусь: виклики міжнародній безпеці в умовах російсько-української війни”.
Учасники круглого столу обговорили актуальні політичні, економічні та соціальні проблеми у відносинах між країнами регіону, спровоковані широкомасштабним вторгненням росії на територію України.
Перед учасниками виступив декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський, який відзначив високий рівень наукової співпраці між...

Читати »

Ігор Іжнін відзначений Подякою Львівської міської ради

25.05.2022 | 23:45

Доцент кафедри міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії Ігор Іжнін відзначений Подякою Львівської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток науки, багатолітню сумлінну викладацьку працю, плідну дослідницьку діяльність та з нагоди Дня науки.
Подяку вручив ректор Володимир Мельник на засіданні Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка 25 травня 2022 року.
Вітаємо нашого колегу і бажаємо нових здобутків у науковій та освітній діяльності!

Читати »