Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Новини

 

 

 

 

Адреса: Львів, вул. Січових Стрільців, 19, кім. 201

Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії відкрита та функціонує на факультеті міжнародних відносин з грудня 2021 року.

Діяльність кафедри спрямована на підготовку бакалаврів за освітньою програмою «Міжнародна інформація» та магістрів за освітньою програмою «Інформаційний бізнес» і “Стратегічні комунікації та цифрова дипломатія” за спеціальностю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання цифровізації усіх сфер суспільного життя і особливо міжнародних відносин. Кафедра готує фахівців, які реалізовуватимуть цифрову трансформацію дипломатичної служби, володітимуть методами інформаційного аналізу, моделювання та прогнозування процесів і явищ у системі міжнародних відносин та забезпечуватимуть стратегічні комунікації держави на міжнародній арені.

Викладання навчальних дисциплін, спрямованих на вивчення інформаційно-комунікаційних процесів у сучасних міжнародних відносинах, застосування новітніх інформаційних систем і технологій та впровадження цифрових інструментів у сфері дипломатії, є основним напрямком освітньої діяльності кафедри міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії.

 

Сторінки в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/ICDD.Dep.LNU
https://www.instagram.com/icdd.dep

Співробітники

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладМетодичні матеріали

Освітньо-професійні програми:

Державний іспит:

Практика:

Магістерська робота:

Курсова робота:

Оцінювання:

Методичні рекомендації до вивчення курсів:

Робоча зустріч гарантів освітніх програм кафедри із представником компанії «EPAM Systems»

03.06.2024 | 11:12

27 травня 2024 р. гаранти освітніх програм «Міжнародна інформація» (завідувач кафедри Міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії. доц. Роман Вовк) та «Стратегічні комунікації та цифрова дипломатія» (доцент кафедри Міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії Ігор Іжнін) провели зустріч з Віталієм Роговиком, керівником групи тестування програмного забезпечення в одній з найбільших ІТ-компаній України «EPAM Systems».
Обговорили сучасні потреби ринку праці в галузі ІТ і напрями вдосконалення освітніх програм «Міжнародна інформація» та «Стратегічні комунікації та цифрова дипломатія» з метою їх адаптації до сучасних вимог, які...

Читати »

Лекція Себастіана Шефера “Дилема синхронності 2.0 (Інституційні та інші виклики розширення ЄС: український контекст)”

18.04.2024 | 16:45

За підтримки Кафедри міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії, Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові, Institut für den Donauraum und Mitteleuropa (IDM) 18 квітня 2024 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася відкрита лекція англійською мовою директора Віденського інституту вивчення проблем Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM) Себастіана Шефера на тему “Дилема синхронності 2.0 (Інституційні та інші виклики розширення ЄС: український контекст)”.
Організаторами заходу виступили Лабораторія цифрової дипломатії та Кафедра міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії, співорганізатором...

Читати »