Новини

V Міжнародна наукова конференція «Міжнародні конфлікти у сучасному світі: від регіонального протистояння до глобального суперництва»

05.12.2021 | 01:45

3 грудня 2021 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася V Міжнародна наукова конференція «Міжнародні конфлікти у сучасному світі: від регіонального протистояння до глобального суперництва». Організатором форуму є Львівський університет у співпраці з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Центром інформації та документації НАТО в Києві, Інститутом міжнародних студій Вроцлавського університету, Інститутом політичних наук та публічного врядування Католицького університету імені Івана Павла ІІ у Любліні, Інститутом політичних наук і міжнародних відносин факультету міжнародних та політичних досліджень...

Читати »

Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Ерік Сведал відвідав ЛНУ ім. Франка

03.12.2021 | 19:12

3 грудня 2021 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні Ерік Сведал. Під час перебування в Університеті норвезький дипломат зустрівся з Ректором Володимиром Мельником, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергієм Різником, деканом факультету міжнародних відносин Маркіяном Мальським, викладачкою норвезької мови Наталією Іваничук, керівницею Центру країн Північної Європи Маріанною Гладиш та зі студентами факультету міжнародних відносин, які вивчають норвезьку мову.
Привітавши Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегії, Ректор Володимир Мельник наголосив...

Читати »

Онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці Василем Боднарем

03.12.2021 | 17:05

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Турецькій Республіці, випускника факультету міжнародних відносин Василя Боднара зі студентами факультету міжнародних відносин.
Декан факультету, Маркіян Мальський, привітав Посла та запросив відвідати факультет. Василь Боднар розповів про політику Туреччини у регіоні, а також про стан двосторонніх відносин з Україною, закликав до розширенної співпраці з турецькими університетами та організаціями.
Студенти 5 українських ВНЗ мали змогу задати питання щодо політики у регіоні, відносин Туреччини з найбільшими геополітичними гравцями...

Читати »

Онлайн-зустріч з Тимчасово повіреним у справах України в Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія Олександром Зубом

02.12.2021 | 19:04

У четвер, 2 грудня 2021 року, відбулася онлайн-зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія, випускника факультету міжнародних відносин Олександра Зуба з студентами факультету міжнародних відносин.
Декан факультету, Маркіян Мальський, привітав Посла та запросив відвідати факультет наступного року, а також запропонував розришювати наукові зв’язки та запровадити стажування для студентів факультету у дипломатичному представництві. Студенти мали змогу задати питання щодо специфіки політичної кон’юктури у регіоні, особливостей ефіопської культури, також цікавилися особливостями дипломатинчої служби у Ефіопії.
Наприкінці зустрічі Олександр...

Читати »

На факультеті міжнародних відносин відкрили Центр публічної дипломатії

01.12.2021 | 11:15

30 листопада 2021 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося офіційне відкриття Центру публічної дипломатії, основною метою якого є здійснення й координація науково-аналітичної, інформаційно-роз’яснювальної й освітньої діяльності викладачів, студентів та аспірантів факультету у сфері сучасних міжнародних відносин і дипломатичної служби. З нагоди відкриття центру було проведено круглий стіл «Дипломатія 2.0: нові виклики та можливості для Україн». Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся у дистанційному форматі.
З урочистим зверненням перед учасниками круглого столу виступив Надзвичайний і Повноважний...

Читати »