Новини

«Молода Дипломатія» передала FPV-комплекси захисникам

05.07.2024 | 19:41

Вчора представники ГО «Центр «Молода Дипломатія»» передали 11 FPV-комплексів для донецького прикордонного загону, який виконує бойові завдання на Сході України.
В межах збору на FPV-комплекси «Кара небесна» від «Молодої Дипломатії» вдалося зібрати 235 000 грн, за які було закуплено дрони для підрозділу.
Представники «Молодої Дипломатії» висловлюють подяку всім, хто долучився до збору та допоміг у закупівлі такого важливого озброєння як FPV-комплекси
«Молода Дипломатія»

 

Читати »

Імплементація кращих практик кризового менеджменту в Україні

30.06.2024 | 13:42

Львівський національний університет імені Івана Франка став координатором проекту “Implementation of the Best Practices for Crisis Management in Ukraine”.
Міжнародний Вишеградський Фонд підтримав проектну заявку колективу кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій “Імплементація кращих практик кризового менеджменту в Україні” (Координатор проекту – канд. істор. наук, доцент, завідувач кафедри Олександр Кучик).
Метою проекту є вивчення кращих практик реалізації антикризового врядування в державах Вишеградської четвірки, що стало особливо актуальним у час загострення кризових ситуацій в умовах російської війни проти України. Проектом передбачено обмін досвідом...

Читати »

Круглий стіл «Формування якісних та практично орієнтованих освітніх програм»

28.06.2024 | 22:37

Викладачі кафери міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії, гпранти освітніх програм “Міжнародна інформація” і “Стратегічні комунікації та цифрова дипломатія” доц. Роман Вовк та доц. Ігор Іжнін взяли участь круглому столі «Формування якісних та практично орієнтованих освітніх програм», який відбувся 27 червня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка за участі представників адміністрації Університету, членів Ради роботодавців з різних факультетів, гарантів освітніх програм та інших зацікавлених сторін. Круглий стіл провели в очному форматі із можливістю долучитися онлайн.
Під час круглого столу...

Читати »

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Єннесом де Молом

28.06.2024 | 20:05

28 червня 2024 року Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Єннес де Мол та Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук відвідали факультет міжнародних відносин, де зустрілися з його керівництвом та викладачами.
Під час зустрічі декан факультету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський розповів про історію факультету та його наукові напрямки. Сторони обговорили питання міжнародної мобільності студентів та науковців, співпрацю України та Королівства Нідерландів, проблеми міжнародної безпеки та відносин з Білоруссю та Польщею.
Викладачі факультету висловили вдячність...

Читати »

Оголошення – літня школа для студентів економічних спеціальностей.

26.06.2024 | 11:25

Інформація для студентів освітніх програм «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Міжнародний менеджмент» (магістри):
8-19 липня 2024 року EY Audit School проводить серію лекцій з аудиту для студентів. Формат лекції – online.
За підсумками навчання є можливість отримати пропозицію працевлаштування.
Дізнатись деталі та зареєструватись можна за посиланням

Читати »

Василь Зварич призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чеській Республіці

25.06.2024 | 18:46

21 червня 2024 року Указом Президента України випускник нашого факультету Василь Зварич призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чеській Республіці.

Василь Зварич закінчив факультет міжнародних відносин у 1999 році, працював на посадах директора другого територіального департаменту МЗС України, заступника директора департаменту інформаційної політики міністерства закордонних справ, а також був радником-посланником посольства України в Польщі. З 8 лютого 2022 року був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща.
Факультет міжнародних відносин щиро вітає свого випускника і бажає успіхів на новій відповідальній...

Читати »

Відбувся захист бакалаврських робіт студентів четвертого курсу кафедри європейських та регіональних студій!

21.06.2024 | 15:57

20-21 червня 2024 року відбувся захист бакалаврських робіт студентів четвертого курсу кафедри європейських
та регіональних студій. Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки та захисту досліджень студентів, їх актуальність.
Бакалаврські роботи присвячені аналізу різноманітних аспектів функціонування політичної та економічної
систем, демографічних та етнічних проблем, розвитку освіти, науки і культури, а також туристичної індустрії Скандинавських країн. Особлива увага приділялася використанню досвіду цих високорозвинених держав для України.
Щиро вітаємо наших студентів та наукових керівників і бажаємо подальших успіхів! Чекаємо на навчання в магістратурі!

Читати »