Студентське життя

Діяльність студентського самоврядування

ПОСВЯТА
Деякі традиції залишаються незмінними та запалюють очі студентів протягом років. Посвята у міжнародники є однією з них! Щороку на початку осені Студентська рада факультету організовує поїздку в Карпати для першокурсників, де вони проходять особливу церемонію посвяти. Тільки після неї студенти стають справжніми міжнародниками! Весь процес плавно переходить у вечірку з конкурсами, на якій можна повеселитись, відірватись, отримати емоції та враження, які залишаться на все життя. Особлива атмосфера відкритості допомагає студентам познайомитись зі своїми одногрупниками, однокурсниками, а також почути цікаві розповіді від вже досвідчених міжнарівців.

«МІЖНАР БАДДІ»
У 2018 році на факультеті була започаткована програма “Міжнар Бадді“, що має на меті полегшення адаптації першокурсників на факультеті. Протягом всієї вступної кампанії «бадді» – студентські куратори – відповідають на всі питання абітурієнтів, пов’язані з життям в університеті та поза його межами. А згодом продовжують допомагати з нелегким першим роком навчання, закріплюючись за кожною академічною групою. Бадді чудово пам’ятають, як нелегко було розібратися у плутанині зі спеціальностей, органів самоврядування та гуртожитків. Тому завдяки проекту новоспечені студенти факультету тепер не залишаться без підтримки та численних нових знайомств!

СТУДЕНТСЬКИЙ ТЕАТР «THE ART OF FREEDOM»
Червона завіса, блиск очей, бурхливі оплески – ось наші реквізити. Театр «The Art of Freedom» – не просто студентський театр, це осередок свободи, якої нам так не вистачає сьогодні. Велику частину театральної трупи складають студенти факультету міжнародних відносин, хоча акторський склад налічує студентів із факультетів української філології, англійської філології, прикладної інформатики, електроніки, біології, журналістики. Серед них є і редактори, і перекладачі, і сценаристи, і дизайнери, і хореографи «The Art of Freedom».

ВЕЧІРКИ
Не наукою єдиною. Не лише вчитися та ходити на зустрічі з дипломатами люблять наші студенти. Кожен День студента, День міжнародника та День першокурсника відзначається приватною вечіркою, на якій збираються всі студенти факультету, від першого до останнього курсу.

МІС ТА МІСТЕР
Щорічний конкурс «Міс та Містер факультету міжнародних відносин» – це безсумнівно найбільш популярний та довгоочікуваний захід. На кастингу відбирають найбільш харизматичних конкурсантів, які протягом кількох місяців ретельно готують танцювальні постановки, особисті відео-візитки, вчаться демонструвати свої таланти, артистичність, вміння дефілювати і виступати на публіці. Особливі призи дістаються головним переможцям конкурсу, а новообрана Міс ще й одягає корону з рук своєї попередниці.

ФОТОБАТЛ
21 століття – покоління красивих фото та Інстаграму! Завдання, яке стоїть перед студентами:
• спершу кожна з груп отримає лист, де зазначається локація і саме завдання як потрібно зробити фото;
• на фото буде враховуватись кількість студентів (залежно від кількості в групі, чим більше буде брати участь – тим вищі шанси на перемогу).
Все потрібно зробити за 24 години, а саме: отримати лист, сфотографуватись та надіслати це фото координатору батлу.
Паралельно з цим на нашому факультеті відбувається «сушка фото», де кожен може також проголосувати за найкращу світлину. У 2 етап виходить одне з найкращих фото з кожного блоку, а на переможців чекає солодкий подарунок.

РАНДЕВУ
17 травня 2018 року в Палаці культури залізничників «Рокс» відбувся благодійний вечір «Рандеву». Гості вечора подолали відстань у 2000 кілометрів і поринули у романтичну атмосферу Франції. Справжню естетичну насолоду подарував студентський аматорський театр «The Art of freedom» із театральною постановкою на п‘єсу Робера Тома «8 люблячих жінок». Саме завдяки «Рандеву» вдалось зібрати 13 150 гривень для дітей-сиріт з дитячого будинку змішаного типу «Добре Серце».

СПОРТ
Комітет спорту є невід’ємною частиною Студентської ради, завдяки якому факультет залучений ще й до різного роду фізичної діяльності. Вже традиційними стали змагання з футзалу та пінг-понгу. У планах комітету – турнір з боксу, гри у шахмати і навіть нарди! Щорічно найкращі футболісти факультету міжнародних відносин приймають участь у конкурсі «Кубок ректора», де мають змогу поборотися за чемпіонство.

Студентський профком

Первинна профспілкова організація студентів – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Санаторій-профілакторій

Санаторій-профілакторій Львівського національного університету імені Івана Франка – це лікувально-профілактичний заклад санаторного типу, який проводить лікувально-оздоровчу роботу серед студентів без відриву від навчання, є важливою ланкою в оздоровленні студентів у загальній системі охорони здоров’я.

Оздоровлення для студентів факультету
Путівки в спортивно-оздоровчі табори, бази відпочинку, пансіонати, санаторії для студентів факультету міжнародних відносин.

Центр культури та дозвілля Львівського національного університету імені Івана Франка

Центр діє з метою створення умов для естетичного розвитку особистості, сприяє вихованню у студентської молоді моральних і культурних якостей, національної свідомості, розвитку та пропаганді культури і мистецтва, організації культурного дозвілля та розвитку творчих обдарувань студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Університету.

Мистецькі колективи Університету: