Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Telegram-канал студентів факультету “Внутрішній дворик”

Сайт студентів факультету “Внутрішній дворик”

На факультеті активно діють студентські громадські організації: Студентська рада та профбюро факультету, ГО Центр “Молода Дипломатія”, Рада молодих вчених.

Студентська Рада та Профбюро факультету міжнародних відносин

Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
– участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів;
– надання інформаційної та правової допомоги студентам;
– залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.

Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!

Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.

Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.

Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.

Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.

Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету Івана Франка (профбюро) – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія”

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Команда

Гладченко Микита

МВР-32 Голова Студентської ради факультету міжнародних відносин

Муляр Анастасія

МВБ-31 Голова профбюро студентів факультету міжнародних відносин, заступник голови Студентської ради

Буяк Максим

МВР-31 Заступник голови Студентської ради

Рекрутяк Вікторія

МВП-31 Заступник голови Студентської ради, Голова комітету соціальної діяльності

Корольова Маргарита

МВР-21 Заступник голови профбюро

Полонський Назар

МВР-34 Заступник голови профбюро

Романів Вікторія

МВР-32 Секретар Студентської ради

Євтух Андрій

МВР-13 Голова комітету зовнішньої діяльності

Пархомчук Анатолій

МВР-13 Голова комітету культури та дозвілля

Остапович Катерина

МВР-32 Голова медіа відділу

Міськів Каріна

МВР-22 Голова комітету спорту

Фіткалюк Олександра

МВП-11 Член Студентської ради

Дика Богдана

МВЕ-11 Член Студентської ради

Вонсович Максим

МВБ-11 Член Студентської ради

Дзядук Анастасія

МВР-23 Член Студентської ради

Дякун Ольга

МВП-22 Член Студентської ради

Бітнер Юлія

МВП-23 Член Студентської ради

Антоняк Марта

МВП-23 Член Студентської ради

Витвицький Орест

МВЕ-21 Член Студентської ради

Брюхіна Юлія

МВР-32 Член Студентської ради

Марциняк Катерина

МВІ-31 Член Студентської ради

Гасій Марта-Ірина

МВБ-32 Член Студентської ради

Яковець Роксолана

МВЕ-42 Член Студентської ради

Колесник Назарій

МВП-33 Член Студентської ради

Сидор Андрій

МВП-33 Член Студентської ради

Оголошення – Інфодень-тренінг НКП Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “ГОРИЗОНТ 2020”

06.06.2019 | 13:36

11 червня 2019 року о 14.00 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться Інфодень-тренінг НКП Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «ГОРИЗОНТ 2020» (особливості програми Horizon 2020, актуальні конкурси, практичні аспекти участі).
Запрошуються усі бажаючі!

Читати »

Оголошення – Лекція-дискусія “75-річчя депортації кримськотатарського народу: наслідки і перспектива визнання актом геноциду судовими органами України”

29.05.2019 | 01:09

29 травня 2019 року о 14.00 у 205 ауд. відбудеться лекція-дискусія “75-річчя депортації кримськотатарського народу: наслідки і перспектива визнання актом геноциду судовими органами України”.
Запрошуємо!

Читати »

V Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки»

18.05.2019 | 12:07

На факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 15–16 травня 2019 року відбулася V Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки», яку організував Центр міжнародної безпеки та партнерства. Співорганізаторами конференції виступили Інститут міжнародних студій Вроцлавського університету, Інститут безпеки та цивільної освіти Педагогічного університету імені Комісії народної освіти у Кракові, факультет соціальних наук Міжнародного Чорноморського університету (Тбілісі), Товариство науковців поляків Литви (Вільнюс). Конференція відбувалася за підтримки Центру інформації і документації НАТО в Україні, Львівської обласної державної адміністрації...

Читати »