Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Студентська Рада та Профбюро факультету міжнародних відносин

ГО Центр “Молода Дипломатія”

Інформаційно-аналітичний центр факультету міжнародних відносин

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин

На факультеті активно діють студентські громадські організації: ГО Центр “Молода Дипломатія”, Студентське самоврядування, Рада молодих вчених, студентська профспілкова організація.

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснувала ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Оголошення – відкрита лекція Євгена Пенцака “Зміна парадигм економічного мислення”

20.04.2018 | 15:04

Запрошуємо на відкриту лекцію Євгена Пенцака “Зміна парадигм економічного мислення”, яка відбудеться у середу, 25 квітня об 11:50 у конференцзалі факультету міжнародних відносин (ауд. 205).
Євген Пенцак – керівник програми MBF kmbs, викладач kmbs, Ph.D. (Lausanne University, Швейцарія), експерт з фінансового, інвестиційного та ризик-менеджменту.

Читати »

Відкриття Лабораторії міжнародних інформаційних систем та суспільних комунікацій

20.04.2018 | 00:02

На факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка упродовж 2012-2016 років реалізовувався проект Темпус «Розробка та впровадження багатомовних освітніх програм в університетах Грузії та України»  (530360-2012-GE-JPCR DIMTEGU  – Development  and Introduction  of  Multilingual Teacher  Education  programs  at  Universities  of Georgia and Ukraine»).
Результатом проекту є не тільки впровадження спеціалізації «Міжнародна багатомовна освіта» на факультеті міжнародних відносин, а й відкриття нової мультилінгвальної лабораторії (Лабораторії міжнародних інформаційних систем та суспільних комунікацій). Відкриття мультимедійного класу стало одним із останніх етапів імплементації спільного...

Читати »

До уваги студентів 4 курсу спеціальності «Міжнародне право»

19.04.2018 | 14:23

З 14.05 по 22.06.2018 р. на факультеті буде проходити цикл додаткових лекцій для підготовки до Єдиного фахового вступного випробування в магістратуру з права з наступних предметів:

Конституційне право
Кримінальне право
Цивільно-процесуальне право
Адміністративне право

Розклад додаткових лекцій буде опублікований до 10 травня.

Читати »