Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Telegram-канал студентів факультету “Внутрішній дворик”

На факультеті активно діють студентські громадські організації: Студентська рада та профбюро факультету, ГО Центр “Молода Дипломатія”, Рада молодих вчених.

Студентська Рада та Профбюро факультету міжнародних відносин

Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
– участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів;
– надання інформаційної та правової допомоги студентам;
– залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.

Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!

Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.

Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.

Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.

Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.

Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету Івана Франка (профбюро) – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія”

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Команда

Яковець Роксолана

МВЕ-42 Голова Студентської ради факультету міжнародних відносин

Муляр Анастасія

МВБ-31 Голова профбюро студентів факультету міжнародних відносин, член Студентської ради

Євдокимова Олександра

МВР-33 Заступник голови Студентської ради

Сидор Андрій

МВП-33 Заступник голови Студентської ради

Марциняк Катерина

МВІ-31 Заступник голови Студентської ради

Гладченко Микита

МВР-32 Заступник голови профбюро, член Студентської ради

Полонський Назар

МВР-34 Заступник голови профбюро

Колесник Назарій

МВП-33 Голова комітету зовнішньої діяльності

Рекрутяк Вікторія

МВП-31 Голова комітету соціальної діяльності

Cидоренко Нікіта

МВП-43 Голова комітету спорту

Остапович Катерина

МВР-32 Голова комітету культури і дозвілля

Владієва Анастасія

МВП-23 Секретар Студентської ради

Мережко Владислав

МВР-33 Член Студентської ради

Опрятова Аліна

МВР-32 Член Студентської ради

Буяк Максим

МВР-31 Член Студентської ради

Зюзіна Анастасія

МВР-33 Член Студентської ради

Романів Вікторія

МВР-32 Член Студентської ради

Брюхіна Юлія

МВР-32 Член Студентської ради

Кулик Юлія

МВЕ-31 Член Студентської ради

Гасій Марта-Ірина

МВБ-32 Член Студентської ради

Ібрахімагаоглу Ясемін-Селін

МВБ-32 Член Студентської ради

Стець Ангеліна

МВР-44 Член Студентської ради

Горощак Катерина

МВП-42 Член Студентської ради

Гаврилів Оксана

МВР-23 Член Студентської ради

Мельник Любомир

МВР-23 Член Студентської ради

Рибак Ольга

МВР-24 Член Студентської ради

Антоняк Марта

МВП-23 Член Студентської ради

Витвицький Орест

МВЕ-21 Член Студентської ради

Зустріч з професором Марком Ділленом, американським фахівцем з публічної дипломатії

12.12.2018 | 10:27

11 грудня 2018 року за підтримки Центру американських студій ЛНУ ім. Франка відбулася зустріч американського фахівця із медіакомунікацій та публічної дипломатії, професора Колумбійського університету, колишнього кар’єрного американського дипломата та власника консалтингової агенції у Сан-Франциско (США) Марка Діллена зі студентами факультету міжнародних відносин.
Під час зустрічі професор Діллен детально проаналізував зі студентами особливості зовнішньої політики офіційного Вашингтону в останні роки, зокрема результати проміжних виборів в Конгрес США, які відбулися в листопаді 2018 року, охарактеризував динаміку українсько-американських відносин, а також особливості американської публічної...

Читати »

Оголошення – Семінар “Реформа державного управління: європейський досвід для перезавантаження системи”

03.12.2018 | 22:30

Запрошуємо студентів факультету міжнародних відносин на семінар “Реформа державного управління: європейський досвід для перезавантаження системи”.
Доповідає Оксана Лесик, Керівник напрямку – реформа державного управління у складі Проектного офісу при Міністерстві інфраструктури України, випускниця факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 2008 р.

Читати »

Доповідь професора Богдана Гудя «До проблеми генези українсько-польського конфлікту на Волині 1943 р.»

28.11.2018 | 00:06

22 листопада 2018 року відбулося чергове засідання загальноуніверситетського семінару «Філософія науки», на якому професор кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, директор Інституту євроінтеграції Львівського університету Богдан Гудь виступив із доповіддю «До проблеми генези українсько-польського конфлікту на Волині 1943 р.».
Детальніше

Читати »