Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Студентське самоврядування факультету міжнародних відносин

ГО Центр “Молода Дипломатія”

Інформаційно-аналітичний центр факультету міжнародних відносин

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин

На факультеті активно діють студентські громадські організації: ГО Центр “Молода Дипломатія”, Студентське самоврядування, Рада молодих вчених, студентська профспілкова організація.

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснувала ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Міжнародна конференція «У Львові я був щасливий. Спадщина Яна Карського, випускника Львівського університету»

23.11.2017 | 12:25

20 листопада 2017 року у конференц-залі факультету міжнародних відносин відбулася Міжнародна конференція «У Львові я був щасливий. Спадщина Яна Карського, випускника Львівського університету». Організували наукове зібрання Львівський національний університет імені Івана Франка та Освітня фундація імені Яна Карського.
Детальніше

Читати »

Оголошення – Зустріч з представниками «Каліпсо ТУР ЮА»

21.11.2017 | 22:39

Туристичне підприємство «Каліпсо Тур ЮА» пропонує співпрацю зі студентами (яким виповнилося 18 р.) щодо стажування та проходження навчальної і виробничих практик у Республіці Туреччина.
Зустріч та заповнення анкет з представниками «Каліпсо ТУР ЮА» відбудеться 22 листопада 2017 р. о 13:00 год., ауд. №6
За детальною інформацією звертайтеся на кафедру туризму.

Читати »

Фоторепортаж з поїздки до Хотина та Кам’янця-Подільського

17.11.2017 | 11:00

11 листопада з нагоди 25-річчя факультету відбулася поїздка викладачів до Хотина і Кам’янця-Подільського.
Учасники висловлюють подяку профспілковому комітету викладачів та співробітників університету і особисто Марії Петрівні Когут за допомогу в організації.

Читати »

Оголошення – Польсько-українська конференція “У Львові я був щасливий… Спадщина Яна Карського – випускника Львівського університету”.

15.11.2017 | 21:59

20 листопада з 10.00 до 15.00 у конференц-залі факультету міжнародних відносин відбудеться польсько-українська конференція на тему “У Львові я був щасливий… Спадщина Яна Карського – випускника Львівського університету”.
Програма конференції

Читати »