Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Студентське самоврядування факультету міжнародних відносин

ГО Центр “Молода Дипломатія”

Інформаційно-аналітичний центр факультету міжнародних відносин

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин

На факультеті активно діють студентські громадські організації: ГО Центр “Молода Дипломатія”, Студентське самоврядування, Рада молодих вчених, студентська профспілкова організація.

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснувала ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

До уваги студентів 2-го курсу магістратури

20.02.2018 | 18:30

28 лютого о 13.00 в аудиторії 205 факультету міжнародних відносин відбудеться зустріч (інструктаж) із студентами 2 курсу магістратури щодо проходження педагогічної практики.
Присутність обов’язкова!

Читати »

УВАГА! До відома студентів ІІ курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

19.02.2018 | 14:03

До відома студентів ІІ курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (спеціалізації «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес»)
Відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення оголошується прийом заяв студентів ІІ курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (спеціалізації «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародний бізнес») платної форми навчання щодо переводу на вакантне місце державного замовлення.
До заяви потрібно додати такі документи:

копію залікової книжки;
копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів...

Читати »

Вручення магістерських дипломів спільної литовсько-української програми з міжнародного та європейського права

09.02.2018 | 00:40

8 лютого 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося вручення магістерських дипломів слухачам спільної литовсько-української магістерської програми з міжнародного та європейського права.
Детальніше

Читати »