Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Студентська Рада та Профбюро факультету міжнародних відносин

ГО Центр “Молода Дипломатія”

Інформаційно-аналітичний центр факультету міжнародних відносин

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин

На факультеті активно діють студентські громадські організації: ГО Центр “Молода Дипломатія”, Студентське самоврядування, Рада молодих вчених, студентська профспілкова організація.

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснувала ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Урочистості з нагоди початку навчального року

10.08.2018 | 20:51

Урочиста посвята у студенти ЛНУ відбудеться у суботу 1 вересня о 10:00 на площі перед університетом.
Урочиста зстріч першокурсників з адміністрацією факультету відбудеться  у понеділок 3 вересня о 10:00 в Актовій залі університету (вул. Університетська, 1).

Читати »

Міжнародна навчально-пізнавальна поїздка країнами Центрально-Східної Європи студентів факультету

25.07.2018 | 11:04

У рамках міжнародної навчально-пізнавальної поїздки країнами Центрально-Східної Європи, що тривала з 29 червня по 11 липня, студенти факультету міжнародних відносин відвідали дипломатичні установи і міжнародні організації Польщі, Словаччини, Австрії та Угорщини, а також туристичні атракції.
Детальніше

Читати »

До відома вступників на навчання за освітнім ступенем магістра

18.07.2018 | 16:17

Ліцензований обсяг (ЛО) та державне замовлення (ДЗ) за спеціальностями та освітніми програмами факультету міжнародних відносин у 2018 році
Спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії:
– освітня програма “Зовнішня політика та національна безпека”: ЛО – 40, ДЗ -10;
– освітня програма “Європейське регіональне та місцеве врядування”: ЛО – 35, ДЗ – 10;
– освітня програма “Глобальні та європейські студії” (англомовна): ЛО – 25, ДЗ – 0;
– освітня програма “Інформаційний бізнес”: ЛО – 30, ДЗ – 9;
– освітня...

Читати »

До уваги вступників у магістратуру!

10.07.2018 | 15:25

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки вступникам у магістратуру необхідно роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх електронних кабінетів на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти!
Лист МОН

Читати »

Проект для вступників Міжнар Бадді

09.07.2018 | 17:36

Проект “Міжнар Бадді” створено для майбутніх першокурсників з метою допомогти адаптуватися до реалій факультетського життя та згуртуватися.
Підписуйтесь на сторінки  проекту у facebook та instagram!

Читати »