Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Оголошення – Дискусія з професоркою Йельського університету Марсі Шор

23.05.2017 | 23:08

Завтра о 14-00 у стінах факультету міжнародних відносин відбудеться дискусія з професоркою Йельського університету, США, Марсі Шор, яка:
-вивчає історію східної Європи та історію посттоталітарних суспільств;
-є другом України;
-має письменницький досвід.
В рамках цього заходу відбудеться розмова зі студентами про іноземний погляд на Україну та спільний брейнсторм пошуків відповідей на складні питання, що постали перед Україною та світом водночас.
Початок – 14-00, аудиторія #205

Читати »

Загальноуніверситетський семінар «Філософія науки»: Правові засади співробітництва між Україною та Європейським Союзом

20.05.2017 | 23:58

18 травня 2017 року у Дзеркальній залі відбулось засідання загальноуніверситетського семінару «Філософія науки», на якому із доповіддю виступив завідувач кафедри європейського права, заступник декана факультету міжнародних відносин Університету, професор Михайло Микієвич.
Детальніше

Читати »

Імітація багатосторонніх переговорів на факультеті міжнародних відносин

18.05.2017 | 23:07

 У рамках НД «Переговорний процес у міжнародній практиці» три групи третього курсу спеціальності «міжнародні відносини» 13-го, 15-го та 16-го травня провели імітації багатосторонніх переговорів.
Практикум проходив у форматі міжнародної конференції з врегулювання гіпотетичної проблеми «Траблленду» – вигаданої бунтівної провінції у складі авторитарної держави «Зулудан». Ця ситуація моделювала одну з типових для країн, що розвиваються, ситуацію, яка загрожує регіональній безпеці та вимагає невідкладного міжнародного втручання.
Студентів кожної групи було поділено на команди, які за сценарієм представляли за столом переговорів різних за...

Читати »