Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Новини

Студентська Рада та Профбюро факультету міжнародних відносин

ГО Центр “Молода Дипломатія”

Інформаційно-аналітичний центр факультету міжнародних відносин

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин

На факультеті активно діють студентські громадські організації: ГО Центр “Молода Дипломатія”, Студентське самоврядування, Рада молодих вчених, студентська профспілкова організація.

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснувала ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Додаткові бали студентів факультету міжнародних відносин за результатами другого семестру 2017-2018 н.р.

19.06.2018 | 10:37

Список студентів сформовано на основі наданих подань студентів, голови профбюро та голови студради факультету, голів інших молодіжних організацій, а також керівників підрозділів університету за наукову і науково-дослідну, громадську, творчу та спортивну роботу відповідно до правил призначення стипендій у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
Завантажити

Читати »

Open Day PwC для студентів старших курсів та випускників

14.06.2018 | 17:19

У зв’язку з відкриттям офісу у м. Львові, консалтингова компанія зі світовим іменем PwC (PricewaterhouseCoopers) 18.06.2018 року організовує open day для студентів старших курсів та випускників ЛНУ.
Компанія планує найняти щонайменше 350 осіб. Центр PwC у Львові забезпечить відмінні умови праці, а також унікальні освітні та кар’єрні можливості для талановитої молоді.
Такий захід стане чудовою нагодою для молоді ознайомитись з особливостями роботи в компанії, а також ринком праці Львова та області.
Також запрошуємо до участі в заході професорсько-викладацький склад ЛНУ.
Дата проведення: 18 червня...

Читати »

Оголошення – До відома студентів IV курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини”!

14.06.2018 | 14:53

Відповідно до рішення Екзаменаційних комісій оголошення остаточних оцінок з державного іспиту з міжнародних економічних відносин відбудеться 15.06.2018 р. після додаткового опитування на засіданнях комісій. Початок – 12:00 год.

Читати »

Вручення нагород переможцям олімпіади з іноземної мови

25.05.2018 | 16:15

23 травня 2018 року на засіданні Вченої ради факультету міжнародних відносин відбулося вручення нагород переможцям олімпіади з іноземної мови.
Організатори висловлюють вдячність Австрійському бюро за підтримку та спонсорські кошти для нагородження переможців.

Читати »