Факультет міжнародних відносин від А до Я

З нагоди 30-річчя факультету міжнародних відносин Львівського університету вийшло у світ видання

Thesaurus: Факультет міжнародних відносин від А до Я. / За ред. М. З. Мальського, Ю. М. Мороза, І. І. Іжніна, І. В. Земана. – Львів : Простір-М, 2022. – 328 с.

У тезаурусі представлено історію Львівської школи міжнародних відносин, етапи становлення та розвитку факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Завдяки тезаурусу можна ознайомитись з науковою та навчальною роботою кафедр, які діють на факультеті міжнародних відносин, біографіями викладачів факультету, діяльністю спеціалізованих навчальних та дослідницьких центрів та лабораторій, що функціонують при факультеті міжнародних відносин. Окрему увагу приділено випускникам факультету та їхнім професійним здобуткам.

Thesaurus Факультет міжнародних відносин від А до Я