Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська Рада (Facebook)

Студентська Рада (Instagram)

Студентська Рада (Telegram)

Telegram-канал Профбюро студентів факультету

Профбюро студентів факультету (Instagram)

Telegram-канал “Вісник Студентської ради”

ГО “Молода Дипломатія” (Instagram)

Студентське самоврядування — це сукупність різних обʼєднань та організацій, які функціонують при факультеті з метою допомоги студентам, а також спрощення й урізноманітнення їхнього життя в університеті.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади чи органами місцевого самоврядування;
– надання всієї можливої інформаційної та правової допомоги студентам;
– сприяння поліпшенню умов навчання, проживання та побуту студентів;
– забезпечення участі студентів в управлінні факультетом, зокрема через виборних представників в органах самоврядування факультету;
– допомога в гармонійному інтелектуальному та творчому розвитку студентства;
– сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально-громадській активності студентів факультету.

До складу студентського самоврядування факультету міжнародних відносин входять 3 основні організації:
Студентська рада
Профбюро факультету
ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Студентська рада – головний орган студентського самоврядування на факультеті. Це структура, яка робить життя студентів значно простішим, комфортнішим та приємнішим. Вона піклується про те, аби наситити студентські будні не лише парами, а й яскравим та пізнавальними заходами, а також сприяє особистісному розвитку студентів та створює простір для реалізації усіх їхніх ініціатив та починань.

Окрім цього, до завдань Студентської ради також входить посередництво між адміністрацією та студентами, їхня плідна взаємодія та співпраця. До прикладу, без рішення Студентської ради не можуть відбуватися відрахування чи поновлення студентів. Також Студентська рада може подавати студентів на преміювання та виплату матеріальної допомоги від Студентського уряду. Крім цього, до завдань Ради належить переведення на бюджетну форму навчання та всебічний розвиток факультетської спільноти.

До складу Студентської Ради входять 20 виборних осіб, голова Студентської Ради, його заступники, а також голови пʼяти комітетів: Комітету культури та дозвілля, Комітету зовнішньої діяльності, Комітету соціальної діяльності, Комітету спорту та Комітету PR&Media.

Комітет культури та дозвілля (ККІД)– це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету, це справжня сімʼя, яка зробить усе, аби витягти студентів з дому, розважити та відволікти від навчання. ККІД – це про дружню атмосферу, нові знайомства та простір для реалізації найсміливіших ідей. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами: від вечорів настільних ігор, дебатів та книжкових клубів і до поїздок, переглядів фільмів та тематичних вечірок.

Команда ККІДу зібрала в собі найбільш креативних, творчих та цілеспрямованих студентів факультету, які допоможуть розбавити ваші сірі будні та забути про семінари чи сесію.

Комітет зовнішньої діяльності (КЗД) – це частина Студради, діяльність якої виходить за рамки факультету та університету. Комітет налагоджує співпрацю та партнерські контакти з органами студентського самоврядування інших університетів, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями і навіть державними органами влади. Діяльність включає як організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, моделей міжнародних організацій, так і проведення зустрічей з успішними представниками різних професій, обміни студентів між університетами та співпрацю з бізнесом.

Цей комітет обʼєднує активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку студентів та отримання нових корисних знайомств.

Комітет соціальної діяльності (КСД) – структурний підрозділ самоврядування, який є надзвичайно важливим для добробуту факультету. Його діяльність грунтується на соціальних потребах студентства. Перш за все, це фінансова та гуманітарна допомога студентам-військовим, адже на даний момент найважливішим для кожного з нас є мир. Також комітет організовує та бере активну участь у соціальних акціях, екологічних ініціативах та волонтерській діяльності. Кожен активний студент може знайти себе в комітеті і отримати підтримку в розробці та реалізації нових і цікавих ініціатив.

Комітет спорту (КС) — це спортивний осередок нашого факультету, який допомагає студентам реалізуватися в своєму улюбленому виді спорту. Кредо цього комітету звучить так: «здоровий дух міжнародника в здоровому тілі міжнародника», адже він допомагає студентам серед щільного графіку підготовки до семінарів не забувати і про фізичну активність. Діяльність комітету включає як створення збірних факультету з різних видів спорту, організацію різних турнірів та безпосередню участь в них, так і, до прикладу, спільні перегляди спортивних подій.

Учасники цього комітету – це професіонали та любителі в різних видах спорту, які завдяки цьому комітету мають можливість реалізовувати свій спортивний потенціал та знаходити однодумців, які так само захоплюються спортом.

Комітет PR&Media — це підрозділ, який відповідає за розповсюдження важливої інформації та висвітлення діяльності усього факультету, включаючи діяльність і інших 4-х комітетів.

Його робота полягає у створенні та поширенні інформації про різноманітні події та ініціативи, що відбуваються на нашому факультеті. Це включає в себе якісне використання соціальних мереж та ефективні стратегії просування інформації. Красиві дизайни, цікаві тексти, естетична візуальна частина та швидке відображення останніх подій факультету — це головні завдання цього комітету. Саме вони забезпечують ефективну комунікацію між студентами та самоврядуванням і допомагають підсилити привабливість тих чи інших ініціатив.

Учасники цього комітету це справжні естети, ідейники та митці, які розуміють основні принципи піару та маркетингу і роблять усе для того, аби привабливо та якісно висвітлити життя факультету.


Профбюро студентів факультету міжнародних відносин

Профбюро студентів факультету міжнародних відносин -це підрозділ студентського самоврядування, котрий сприяє всебічному розвитку студентів факультету, а також опікується захистом прав студентів. Наша діяльність досить насичена та різнопланова.

🔅Зокрема, впродовж 2022-2023 навчального року було організовано багато зустрічей із видатними особистостями в галузі дипломатії та політики, серед яких:

📌Надзвичайні і Повноважні Посли України в Австрії, Австралії, Індодензії, Республіці Кенія, Чеській Республіці, Японії, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі;
📌 Томас де Ріддер, Лін Шихан, Ніл Мелвін, Альберт Левандовський, Пол Массаро.

🔅Серед великої кількості заходів варто виділити:

📌Модель ВРУ та модель Європейського Парламенту;
📌Марафон юриста-міжнародника;
📌Благодійний збір до Дня Святого Миколая та Благодійний аукціон зустрічей.

І головне – Профбюро відкрите до нових студентських ідей та ініціатив, а також завжди готове прийти студенту на допомогу при виникненні труднощів, що стосуються навчального процесу. Тому очікуємо на плідну співпрацю.


ГО Центр “Молода Дипломатія”

ГО Центр «Молода дипломатія» була заснована студентами та викладачами факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка у 1995 році.

З тих пір організація невпинно розвивається і вже має свої філії у Києві, на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Тернополі, на базі Західноукраїнського національного університету.

Основним завданням ГО «Центр «Молода Дипломатія» є формування висококваліфікованих кадрів, які в майбутньому представлятимуть нашу державу на міжнародній арені.

Наша організація надає можливість студентам поглибити свої знання і вміння у галузі міжнародних відносин шляхом організації численних зустрічей з дипломатами та іншими фахівцями, проведенням конференцій, форумів, дебатів, як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.

Команда

Черненко Владислав

МВБ-42 Голова Студентської ради (2023-2024)

Вікторія Бойчук

МВП-24 Голова Профбюро факультету міжнародних відносин (2023-2024)

Лебеденко Світлана

МВР-44 Заступниця голови Студентської ради

Гавазюк Ірина

МВР-31 Заступниця Голови профбюро з координаційних питань

Бур'ян Уляна

МВП-21 Заступниця Голови профбюро з організаційних питань

Жеребецька Анастасія

МВП-51 Заступник Голови профбюро з юридичних питань

Паламарчук Артем

МВП-33 Секретар Студентської ради

Легойда Софія

МВБ-21 Голова комітету зовнішньої діяльності

Фундела Катерина

МВП-43 Голова комітету соціальної діяльності

Пач Ярина

МВЕ-21 Голова комітету медіа та PR

Рибаченко Марія

МВР-22 Голова комітету культури та дозвілля

Білашевич Владислав

МВЕ-42 Голова комітету спорту

Пономаренко Анна

МВР-11 Член Студентської ради

Єременко Тетяна

МВР-12 Член Студентської ради

Маліщук Арсен

МВР-14 Член Студентської ради

Крестинич Денис

МВІ-11 Член Студентської ради

Ібрагімова Арзу Натик кизи

МВП-11 Член Студентської ради

Інкіна Анастасія

МВП-13 Член Студентської ради

Поліщук Констянтин

МВП-13 Член Студентської ради

Шевчук Роман

МВЕ-12 Член Студентської ради

Мельник Софія

МВБ-12 Член Студентської ради

Гуцман Дмитро

МВР-23 Член Студентської ради

Крупа Ірина

МВЕ-22 Член Студентської ради

Нестерук Віталій

МВР-32 Член Студентської ради

Грегорчак Марія

МВР-36 Член Студентської ради

Іващенко Олександра

МВІ-31 Член Студентської ради

Приведа Анастасія

МВР-42 Член Студентської ради

Оголошення – Конференція “Еколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі”

16.06.2024 | 13:05

 
VII міжнародна наукова конференція “Еколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі”, яку проводить кафедра міжнародних економічних відносин у співпраці з Великотирновським університетом ім. св. Кирила і св. Мефодія (Болгарія), Інститутом внутрішнього ринку, споживання і кон’юнктури у Варшаві (Польща) та Українською асоціацією економістів-міжнародників, розпочнеться 18 червня 2024 року о 10:00 год.
Реєстрація учасників з 9:30.
Дистанційні учасники зможуть долучитися за покликанням: https://meet.google.com/mbq-osea-tuq

Читати »

Щорічне опитування випускників

07.06.2024 | 11:01

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом спільно з Центром моніторингу проводить щорічне опитування випускників з метою моніторингу  інформації щодо їхнього працевлаштування та кар’єрного зростання, а також вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях на сучасному ринку праці.
Результати опитування випускників є вагомим елементом у процесі акредитації освітніх програм, щороку Університет  формує звітну інформацію  та подає її у МОН.
Перехід до анкети за покликанням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYSMDfdE7arbHrWka-MKQqc18eF3FkMzp55Z5VllusRICY4Q/viewform
Активність студентів вашого факультету в опитуванні є важливою!
Дякуємо за співпрацю та розуміння!
Відділ кар’єрного розвитку 
та співпраці з...

Читати »

Розклад захистів бакалаврських робіт на кафедрі міжнародних економічних відносин

03.06.2024 | 16:01

До уваги студентів 4 курсу ОП «Міжнародні економічні відносини», ОП «Міжнародний бізнес»
У долученому файлі доступний розклад проведення захистів бакалаврських робіт  на кафедрі міжнародних економічних відносин, які відбуватимуться з 11 по 21 червня.
Розклад захистів
Захисти відбуватимуться в ауд. 302. Початок захистів 10:00

Читати »