Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Facebook)

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Instagram)

Telegram-канал Профбюро студентів факультету міжнародних відносин

Telegram-канал “Вісник Студентської ради”

На факультеті активно діють студентські громадські організації: Студентська рада та профбюро факультету, ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
– участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів;
– надання інформаційної та правової допомоги студентам;
– залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.

Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!

Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.

Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.

Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.

Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.

Профбюро студентів факультету міжнародних відносин – підрозділ студентського самоврядування, котрий сприяє всебічному розвитку студентів факультету, а також опікується захистом прав студентів.

Діяльність Профбюро є доволі насиченою та різноплановою. Зокрема, команда Профбюро часто організовує цікаві та інформативні зустрічі для студентів із професіоналами своєї справи – політиками, дипломатами, послами, консулами. Також запрошеними гостями нерідко є відомі економісти, юристи. Зазвичай, зустрічі відбуваються у форматі живої дискусії, тому студенти мають можливість отримати відповіді на усі запитання, що їх цікавлять.
Команда Профбюро часто ініціює різноманітні благодійні заходи та акції, до яких студенти факультету охоче залучаються.

У соціальних мережах Профбюро студентів факультету міжнародних відносин студент знайде для себе корисну та актуальну інформацію щодо перебігу навчального процесу, буде ознайомлений із усіма новинами факультету, дізнається про можливості особистісного й професійного розвитку, котрі пропонуються на факультеті або поза його межами.

І, головне, Профбюро завжди готове прийти студенту на допомогу при виникненні труднощів, що стосуються навчального процесу, а також відкрите до нових студентських ідей та ініціатив, саме тому був створений спеціальний телеграм–бот зворотнього зв’язку (https://t.me/profburo_fmv_bot), куди можна звернутись та отримати швидку відповідь у разі виникнення будь-яких запитань.

Також рекомендуємо студентам долучитись до телеграм–каналу Профбюро (https://t.me/profburo_intre), оскільки саме там завжди найшвидше публікуються усі новини стосовно перебігу навчального процесу.

ГО Центр “Молода Дипломатія”

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Команда

Пархомчук Анатолій

МВР-43 Голова Студентської ради (2021-2022)

Заячук Анастасія

МВЕ-31 Голова Профбюро факультету міжнародних відносин (2022-2023)

Мельниченко Олег

МВР-51 Перший заступник Голови Профбюро факультету міжнародних відносин

Дика Богдана

МВЕ-41 Заступниця Голови Студентської ради з фінансових питань

Ільїних Нікіта

МВЕ-41 Заступник Голови Студентської ради з організаційних питань

Грегорчак Марія

МВР-26 Заступниця Голови профбюро з координаційних питань

Піліна Аделія

МВП-22 Заступниця Голови профбюро з організаційних питань

Гальчинський Сергій

МВП-61 Заступник Голови профбюро з юридичних питань

Фіткалюк Олександра

МВП-41 Секретар Студентської ради

Євтух Андрій

МВР-43 Голова комітету зовнішньої діяльності

Пащенко Ярослав

МВП-44 Голова комітету соціальної діяльності

Бурак Тетяна

МВЕ-51 Голова комітету медіа та PR

Варивода Єгор

МВР-31 Голова комітету та дозвілля

Чопик Данило

МВР-34 Голова комітету спорту

Дмитренко Ігор

МВР-32 Член Студентської ради

Ярмола Лілія

МВП-32 Член Студентської ради

Чорнейко Оксана

МВП-33 Член Студентської ради

Паскаль Юлія

МВБ-32 Член Студентської ради

Штанько Едуард

МВР-43 Член Студентської ради

Вітенко Максим

МВП-41 Член Студентської ради

Глеба Ярослав

МВП-41 Член Студентської ради

Дерех Олег

МВП-41 Член Студентської ради

Косенко Олена

МВЕ-41 Член Студентської ради

Вонсович Максим

МВБ-41 Член Студентської ради

Дякун Ольга

МВП-51 Член Студентської ради

Витвицький Орест

МВЕ-51 Член Студентської ради

Оголошення – Міжнародна конференція «Громадяни України на польському ринку праці. Нові виклики та перспективи»

29.05.2023 | 22:26

Запрошуємо на конференцію за результатами дослідження  Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету,  Міграційної платформи EWL та Фонду підтримки мігрантів на ринку праці EWL «Громадяни України на польському ринку праці. Нові виклики та перспективи».  
Конференція відбудеться 2 червня 2023 року (п’ятниця), о 12:00 у конференц-залі (ауд.205 ) факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка, (вул. Січових Стрільців, 19) 
Дослідження створено за результатами опитування, яке було проведене 4-13 березня 2023 року у Польщі Міграційною платформою EWL та Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету.
Загалом опитано 500 повнолітніх громадян України, які зараз перебувають у Польщі (тих, хто прибув до Польщі до початку...

Читати »

Науковий семінар кафедри міжнародного права (попередній захист дисертації ас. Присяжнюка Юрія Юрійовича)

23.05.2023 | 21:18

26 травня 2023 року о 10:00 відбудеться Науковий семінар кафедри міжнародного права (попередній захист дисертації ас. Присяжнюка Юрія Юрійовича) за темою «Правовий статус Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії», науковий керівник доц. Володимир Лисик.

Читати »

Оголошення – Відкрита лекція доц. Сулима Б.В.

23.05.2023 | 15:29

У середу 24.05.2023 о 8.30 відбудеться відкрита лекція доцента кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Сулима Б.В. на тему “Теорії регіоналізму в сучасних політико-правових дискурсах”.
Join Zoom Meeting
https://us05web.zoom.us/j/7414125767?pwd=RmZsMjJYRmRkbkxLeUtLYTl2Unpsdz09
Meeting ID: 741 412 5767
Passcode: 6z5dNB

Читати »

Оголошення щодо захисту бакалаврських робіт та державного іспиту для студентів 4 курсу спеціальність «Міжнародне право»

22.05.2023 | 20:54

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
До уваги студентів 4 курсу
Спеціалізації  кафедрі міжнародного права
Державний іспит (6, 7, 8,9 червня 2023 року) та захист бакалаврських робіт (19, 20, 21, 22 червня 2023 року) будуть проходити в ауд. 205 (вул. Січових Стрільців, 19 корпус факультету міжнародних відносин).
Початок о 9:00.
Іспит і захист бакалаврських робіт проходитиме офлайн (тобто, присутність студентів 4 курсу обов’язкова в аудиторії).
Дистанційно можуть приєднатися лише ті студенти 4 курсу, які знаходяться за межами України, що офіційно підтверджено документами, які представлені в деканаті факультету).
 

Титульний аркуш...

Читати »