Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Telegram-канал Профбюро студентів факультету міжнародних відносин

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Facebook)

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Instagram)

Сайт студентів факультету “Внутрішній дворик”

На факультеті активно діють студентські громадські організації: Студентська рада та профбюро факультету, ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
– участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів;
– надання інформаційної та правової допомоги студентам;
– залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.

Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!

Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.

Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.

Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.

Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.

Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету Івана Франка (профбюро) – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія”

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Команда

Анісова Катерина

МВР-31 Голова Студентської ради факультету міжнародних відносин, заступниця голови профбюро з організаційних питань (2020-2021)

Мельниченко Олег

МВР-32 Голова Профбюро факультету міжнародних відносин (2020-2021)

Пархомчук Анатолій

МВР-33 Перший заступник Голови Студентської ради

Дика Богдана

МВЕ-31 Заступниця Голови Студентської ради з фінансових питань

Ільїних Нікіта

МВЕ-31 Заступник Голови Студентської ради з організаційних питань

Гребенець Анастасія

МВР-32 Заступниця голови профбюро з питань інформаційної політики

Бас Максим

МВЕ-21 Заступник голови профбюро з організаційних питань, Член Студентської Ради

Фіткалюк Олександра

МВП-31 Секретар Студентської ради

Євтух Андрій

МВР-33 Голова комітету зовнішньої діяльності

Пащенко Ярослав

МВП-34 Голова комітету соціальної діяльності

Бурак Тетяна

МВБ-41 Голова комітету медіа та PR

Варивода Єгор

МВР-21 Голова комітету та дозвілля

Чопик Данило

МВР-24 Голова комітету спорту

Дмитренко Ігор

МВР-22 Член Студентської ради

Ярмола Лілія

МВП-22 Член Студентської ради

Чорнейко Оксана

МВП-23 Член Студентської ради

Паскаль Юлія

МВБ-22 Член Студентської ради

Штанько Едуард

МВР-33 Член Студентської ради

Вітенко Максим

МВП-31 Член Студентської ради

Глеба Ярослав

МВП-31 Член Студентської ради

Дерех Олег

МВП-31 Член Студентської ради

Косенко Олена

МВЕ-31 Член Студентської ради

Вонсович Максим

МВБ-31 Член Студентської ради

Дякун Ольга

МВП-42 Член Студентської ради

Витвицький Орест

МВЕ-41 Член Студентської ради

Колесник Назарій

МВП-51 Член Студентської ради

Сидор Андрій

МВП-52 Член Студентської ради

До відома випускників факультету

19.01.2021 | 17:30

У зв’язку із зверненнями випускників щодо перенесення терміну видачі дипломів через необхідність жорсткого дотримання всіх карантинних норм та обмежень інформуємо про перенесення технічної видачі дипломів на пізніший термін (попередньо після 28.02.2021 р.) У разі термінової необхідності отримання диплома питання його видачі буде вирішуватися в індивідуальному порядку.

Читати »

До відома випускників факультету

18.01.2021 | 13:20

Видача дипломів 20-21 січня 2021 р. відбуватиметься із суворим дотриманням карантинних заходів, передбачених відповідними документами Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України та наказом Ректора університету. У таких умовах процедура видачі буде відбуватися згідно графіка – індивідуально і не передбачає урочистих заходів, фотосесій та запрошення гостей (у тому числі батьків).

Читати »

Конкурс студентських наукових робіт з галузі знань 291 – міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

12.01.2021 | 00:52

Кафедра міжнародних відносин і дипломатичної служби запрошує студентів факультету до участі у І-му етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 291 – міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. Для участі приймаються самостійні, не опубліковані раніше наукові роботи студентів з актуальної проблематики міжнародних відносин та світової політики.
Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника.
Загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування...

Читати »

Увага! Перенесення інструктажу з перекладацької практики

04.01.2021 | 19:37

Інструктаж з перекладацької практики для студентів IV курсу переноситься на  вівторок 05 січня 2021 р., 15.00 за посиланням:

https://zoom.us/j/3144050248?pwd=UnhmUGUyZ3lQc0I0VDR2dHZIcVFMUT09

Ідентифікатор конференції: 314 405 0248
Код доступу: 8Y0vsB

Читати »

До відома студентів IV курсу всіх спеціальностей – Інструктаж з проведення перекладацької практики

30.12.2020 | 19:44

Інструктаж з проведення перекладацької практики відбудеться в понеділок 04 січня 2021 року на платформі Zoom (посилання подається нижче). Початок о 15.00
У додатку – Розподіл студентів IV курсу за керівниками перекладацької практики.

Підключитися до конференції Zoom
https://zoom.us/j/3144050248?pwd=UnhmUGUyZ3lQc0I0VDR2dHZIcVFMUT09
Ідентифікатор конференції: 314 405 0248
Код доступу: 8Y0vsB

Керівники перекладацької практики

Читати »