Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Facebook)

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Instagram)

Telegram-канал Профбюро студентів факультету міжнародних відносин

Telegram-канал “Вісник Студентської ради”

На факультеті активно діють студентські громадські організації: Студентська рада та профбюро факультету, ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
– участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів;
– надання інформаційної та правової допомоги студентам;
– залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.

Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!

Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.

Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.

Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.

Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.

Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету Івана Франка (профбюро) – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія”

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Команда

Пархомчук Анатолій

МВР-43 Голова Студентської ради (2021-2022)

Балда Марта

МВП-31 Голова Профбюро факультету міжнародних відносин (2021-2022)

Мельниченко Олег

МВР-42 Перший заступник Голови Профбюро факультету міжнародних відносин

Дика Богдана

МВЕ-41 Заступниця Голови Студентської ради з фінансових питань

Ільїних Нікіта

МВЕ-41 Заступник Голови Студентської ради з організаційних питань

Заячук Анастасія

МВЕ-21 Заступниця Голови профбюро з організаційних питань, Член Студентської Ради

Коржук Єлизавета

МВП-33 Заступниця Голови профбюро з координаційних питань

Гальчинський Сергій

МВП-51 Заступник Голови профбюро з юридичних питань

Фіткалюк Олександра

МВП-41 Секретар Студентської ради

Євтух Андрій

МВР-43 Голова комітету зовнішньої діяльності

Пащенко Ярослав

МВП-44 Голова комітету соціальної діяльності

Бурак Тетяна

МВЕ-51 Голова комітету медіа та PR

Варивода Єгор

МВР-31 Голова комітету та дозвілля

Чопик Данило

МВР-34 Голова комітету спорту

Дмитренко Ігор

МВР-32 Член Студентської ради

Ярмола Лілія

МВП-32 Член Студентської ради

Чорнейко Оксана

МВП-33 Член Студентської ради

Паскаль Юлія

МВБ-32 Член Студентської ради

Штанько Едуард

МВР-43 Член Студентської ради

Вітенко Максим

МВП-41 Член Студентської ради

Глеба Ярослав

МВП-41 Член Студентської ради

Дерех Олег

МВП-41 Член Студентської ради

Косенко Олена

МВЕ-41 Член Студентської ради

Вонсович Максим

МВБ-41 Член Студентської ради

Дякун Ольга

МВП-51 Член Студентської ради

Витвицький Орест

МВЕ-51 Член Студентської ради

Колесник Назарій

МВП-61 Член Студентської ради

Сидор Андрій

МВП-62 Член Студентської ради

V Міжнародна наукова конференція «Міжнародні конфлікти у сучасному світі: від регіонального протистояння до глобального суперництва»

05.12.2021 | 01:45

3 грудня 2021 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася V Міжнародна наукова конференція «Міжнародні конфлікти у сучасному світі: від регіонального протистояння до глобального суперництва». Організатором форуму є Львівський університет у співпраці з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Центром інформації та документації НАТО в Києві, Інститутом міжнародних студій Вроцлавського університету, Інститутом політичних наук та публічного врядування Католицького університету імені Івана Павла ІІ у Любліні, Інститутом політичних наук і міжнародних відносин факультету міжнародних та політичних досліджень...

Читати »

Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Ерік Сведал відвідав ЛНУ ім. Франка

03.12.2021 | 19:12

3 грудня 2021 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні Ерік Сведал. Під час перебування в Університеті норвезький дипломат зустрівся з Ректором Володимиром Мельником, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергієм Різником, деканом факультету міжнародних відносин Маркіяном Мальським, викладачкою норвезької мови Наталією Іваничук, керівницею Центру країн Північної Європи Маріанною Гладиш та зі студентами факультету міжнародних відносин, які вивчають норвезьку мову.
Привітавши Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегії, Ректор Володимир Мельник наголосив...

Читати »

Онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Турецькій Республіці Василем Боднарем

03.12.2021 | 17:05

У п’ятницю, 3 грудня 2021 року, відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Турецькій Республіці, випускника факультету міжнародних відносин Василя Боднара зі студентами факультету міжнародних відносин.
Декан факультету, Маркіян Мальський, привітав Посла та запросив відвідати факультет. Василь Боднар розповів про політику Туреччини у регіоні, а також про стан двосторонніх відносин з Україною, закликав до розширенної співпраці з турецькими університетами та організаціями.
Студенти 5 українських ВНЗ мали змогу задати питання щодо політики у регіоні, відносин Туреччини з найбільшими геополітичними гравцями...

Читати »

Онлайн-зустріч з Тимчасово повіреним у справах України в Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія Олександром Зубом

02.12.2021 | 19:04

У четвер, 2 грудня 2021 року, відбулася онлайн-зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Федеративній Демократичній Республіці Ефіопія, випускника факультету міжнародних відносин Олександра Зуба з студентами факультету міжнародних відносин.
Декан факультету, Маркіян Мальський, привітав Посла та запросив відвідати факультет наступного року, а також запропонував розришювати наукові зв’язки та запровадити стажування для студентів факультету у дипломатичному представництві. Студенти мали змогу задати питання щодо специфіки політичної кон’юктури у регіоні, особливостей ефіопської культури, також цікавилися особливостями дипломатинчої служби у Ефіопії.
Наприкінці зустрічі Олександр...

Читати »