Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Facebook)

Студентська Рада та Профбюро ФМВ (Instagram)

Telegram-канал Профбюро студентів факультету міжнародних відносин

Telegram-канал “Вісник Студентської ради”

На факультеті активно діють студентські громадські організації: Студентська рада та профбюро факультету, ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
– участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету;
– сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
– сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів;
– надання інформаційної та правової допомоги студентам;
– залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.

Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!

Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.

Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.

Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.

Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.

Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету Івана Франка (профбюро) – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія”

У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.

ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.

Команда

Пархомчук Анатолій

МВР-33 В.о. Голови Студентської ради (лютий 2021-)

Анісова Катерина

МВР-31 Голова Студентської ради факультету міжнародних відносин (вересень 2020-січень 2021), заступниця голови профбюро з організаційних питань

Мельниченко Олег

МВР-32 Голова Профбюро факультету міжнародних відносин (2020-2021)

Дика Богдана

МВЕ-31 Заступниця Голови Студентської ради з фінансових питань

Ільїних Нікіта

МВЕ-31 Заступник Голови Студентської ради з організаційних питань

Гребенець Анастасія

МВР-32 Заступниця голови профбюро з питань інформаційної політики

Бас Максим

МВЕ-21 Заступник голови профбюро з організаційних питань, Член Студентської Ради

Фіткалюк Олександра

МВП-31 Секретар Студентської ради

Євтух Андрій

МВР-33 Голова комітету зовнішньої діяльності

Пащенко Ярослав

МВП-34 Голова комітету соціальної діяльності

Бурак Тетяна

МВБ-41 Голова комітету медіа та PR

Варивода Єгор

МВР-21 Голова комітету та дозвілля

Чопик Данило

МВР-24 Голова комітету спорту

Дмитренко Ігор

МВР-22 Член Студентської ради

Ярмола Лілія

МВП-22 Член Студентської ради

Чорнейко Оксана

МВП-23 Член Студентської ради

Паскаль Юлія

МВБ-22 Член Студентської ради

Штанько Едуард

МВР-33 Член Студентської ради

Вітенко Максим

МВП-31 Член Студентської ради

Глеба Ярослав

МВП-31 Член Студентської ради

Дерех Олег

МВП-31 Член Студентської ради

Косенко Олена

МВЕ-31 Член Студентської ради

Вонсович Максим

МВБ-31 Член Студентської ради

Дякун Ольга

МВП-42 Член Студентської ради

Витвицький Орест

МВЕ-41 Член Студентської ради

Колесник Назарій

МВП-51 Член Студентської ради

Сидор Андрій

МВП-52 Член Студентської ради

Студент 2-го курсу Михайло Колеснік – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

16.04.2021 | 21:57

Деканат факультету міжнародних відносин щиро вітає студента 2 курсу спеціальності «Міжнародне право» КОЛЕСНІКА МИХАЙЛА СЕРГІЙОВИЧА з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (І місце) з міжнародного права та його наукового керівника – доцента Малигу Вікторію Анатоліївну!

Читати »

IV Міжнародна наукова конференція «Криза сучасної системи безпеки: нова карта геополітичних протистоянь»

16.04.2021 | 20:31

16 квітня 2021 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася IV Міжнародна наукова конференція «Криза сучасної системи безпеки: нова карта геополітичних протистоянь». До участі у конференції запросили науковців та експертів закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування з України та з-за кордону, молодих науковців, аспірантів та студентів, які займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, правничих, соціологічних та історичних наук. Детальніше

Читати »

Доцент Петро Кузик взяв участь у ток-шоу “Говорить великий Львів”

16.04.2021 | 14:17

15 квітня 2021 року доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Петро Кузик взяв участь в обговоренні актуальних питань міжнародних відносин і політичного становища України на ток-шоу “Говорить великий Львів” (канал НТА). Дискусія зосередилась на триваючих агресивних діях РФ проти України, зокрема, загрозі потенційної військової інтервенції РФ та дипломатичних зусиллях з деескалації ситуації та ефективного стримування держави-агресора. Детальніше

Читати »

Перший україномовний навчальний посібник з естонської мови

15.04.2021 | 11:59

Щойно вийшов друком перший україномовний навчальний посібник з естонської мови «Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником». Естонська мова цікавить українців, а у Львівському національному університеті ім. Івана Франка вона викладається з 2008 року, але навчання відбувається англійською. Учбові посібники з естонської існують багатьма мовами, однак досі українці могли вчити естонську тільки на базі іншої мови (як правило, російської або англійської), що становило додатковий бар’єр і зменшувало ефективність.
Авторами підручника є лектор естонської мови у Львівському університеті, доцент-емеритус Тартуського університету, PhD Гейніке...

Читати »