Метою діяльності студентського самоврядування є захист прав та інтересів студентів, забезпечення їхньої участі в управлінні факультету і Університету, а також створення можливостей для гармонійного інтелектуального і творчого розвитку студентства, сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально- громадській активності студентів факультету.
Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є: – захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами; – участь в управлінні факультетом, зокрема через представників у керівних, робочих та дорадчих органах, органах громадського самоврядування факультету; – сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів; – сприяння поліпшенню умов проживання та побуту студентів; – надання інформаційної та правової допомоги студентам; – залучення студентства факультету до формування та реалізації державної і регіональної молодіжної політики, політики у сфері освіти.
Студентське самоврядування факультету – це осередок людей, що роблять життя студента насиченим не лише парами, а й громадською активністю. Це вони створють простір як для практичного застосування знань, так і для особистісного розвитку. Тут реалізовуються будь-які ініціативи без обмежень для креативності. 4 комітети, 26 обраних голосуванням членів Ради, голова та її заступники завжди раді амбітним та сміливим!
Комітет соціальної діяльності – це не просто частинка великої організації. Це – сім’я, де кожен може розвиватися у багатьох сферах. Праця тут наділяє такими якостями як відповідальність, вміння спілкуватися з людьми різного соціального статусу, щирість та рішучість. Так, потрібно віддавати багато сил та енергії, але той досвід, який Ви отримуєте натомість – не порівняти ні з чим. Участь у соціальних акція, походи у дитячі будинки, благодійні концерти, солодкі ярмарки, цікаві зустрічі дарують безліч нових знайомств та незабутніх емоцій. Щоразу після завершення якогось проекту зрозуміло, що щастя не в кількості плюсиків до карми, а в кількості втілених мрій.
Комітет культури і дозвілля – це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету. Це – дружня атмосфера, нові знайомства та крутий фідбек. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами, починаючи від благодійних концертів, фотобатлів, закінчуючи конкурсами краси та тематичними вечірками. Наша команда – це креативні, творчі та цілеспрямовані студенти, які розбавляють ваші сірі будні та втілюють заплановані проекти в реальність.
Комітет зовнішньої діяльності – структурний підрозділ студентського самоврядування факультету міжнародних відносин, що у своїй діяльності виходить за рамки факультету та університету, налагоджуючи співпрацю та партнерські контакти із органами студентського самоврядування закладів вищої освіти м. Львова, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями, державними органами влади. Це об’єднання активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку людини-лідера та розвитку вищої освіти. Діяльність включає: організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, імітації міжнародних конгресів історичного значення, організація курсів із розвитку професійних навиків міжнародника.
Комітет спорту допомагає студентам не забувати про фізичну активність. Від власних змагань на факультеті до кубку ректора, від пінг-понгу до кібер-спорту. Здоровий дух міжнародника має бути в здоровому тілі.
Первинна профспілкова організація студентів Львівського національного університету Івана Франка (профбюро) – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.
У 1995 році студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка заснували ГО Центр “Молода Дипломатія”.
Основним завданням ГО Центру “Молода Дипломатія” є надання можливості студентам факультету міжнародних відносин з практичного боку розглянути роботу дипломата, беручи участь в конференціях, нарадах, дискусіях, дебатах як в рамках організації, так і з відомими політиками та дипломатами. Сьогодні “молодими дипломатами” є студенти не тільки інших факультетів та вищих навчальних закладів, але й інших країн. Неможливо перелічити усіх дипломатів та політичних діячів світового рівня, які здійснювали візити до Львова завдяки цій організації.
ГО Центр “Молода Дипломатія” регулярно видає вісник “Молода Дипломатія”, де публікуються, переважно, статті студентів, які виступають у ролі експертів з питань зовнішньої та внутрішньої політики держав, а також інтерв’ю з відомими особистостями нашої держави і закордону.
Дипломи DELF-DALF не мають обмеження дії в часі та визнані в усьому світі. Цей диплом допоможе знайти роботу або здобути освіту у франкомовній країні, взяти участь у різноманітних формах академічної мобільності та надасть безліч можливостей для особистого та кар’єрного розвитку! Дати проведення письмового іспиту для DELF / DALF Tout public: A1 та A2 – 1 лютого B1 – 2 лютого B2 – 3 лютого C1 – 6 лютого C2 – 7 лютого Дати проведення письмового іспиту для DELF Junior: A1 та A2 – 8...