Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Студентська Рада (Facebook)

Студентська Рада (Instagram)

Студентська Рада (Telegram)

Telegram-канал Профбюро студентів факультету

Профбюро студентів факультету (Instagram)

Telegram-канал “Вісник Студентської ради”

ГО “Молода Дипломатія” (Instagram)

Студентське самоврядування — це сукупність різних обʼєднань та організацій, які функціонують при факультеті з метою допомоги студентам, а також спрощення й урізноманітнення їхнього життя в університеті.

Основними завданнями діяльності студентського самоврядування є:
– захист прав та інтересів студентів у відносинах із адміністрацією факультету, органами державної влади чи органами місцевого самоврядування;
– надання всієї можливої інформаційної та правової допомоги студентам;
– сприяння поліпшенню умов навчання, проживання та побуту студентів;
– забезпечення участі студентів в управлінні факультетом, зокрема через виборних представників в органах самоврядування факультету;
– допомога в гармонійному інтелектуальному та творчому розвитку студентства;
– сприяння національно-патріотичному вихованню і соціально-громадській активності студентів факультету.

До складу студентського самоврядування факультету міжнародних відносин входять 3 основні організації:
Студентська рада
Профбюро факультету
ГО Центр “Молода Дипломатія”.

Студентська рада – головний орган студентського самоврядування на факультеті. Це структура, яка робить життя студентів значно простішим, комфортнішим та приємнішим. Вона піклується про те, аби наситити студентські будні не лише парами, а й яскравим та пізнавальними заходами, а також сприяє особистісному розвитку студентів та створює простір для реалізації усіх їхніх ініціатив та починань.

Окрім цього, до завдань Студентської ради також входить посередництво між адміністрацією та студентами, їхня плідна взаємодія та співпраця. До прикладу, без рішення Студентської ради не можуть відбуватися відрахування чи поновлення студентів. Також Студентська рада може подавати студентів на преміювання та виплату матеріальної допомоги від Студентського уряду. Крім цього, до завдань Ради належить переведення на бюджетну форму навчання та всебічний розвиток факультетської спільноти.

До складу Студентської Ради входять 20 виборних осіб, голова Студентської Ради, його заступники, а також голови пʼяти комітетів: Комітету культури та дозвілля, Комітету зовнішньої діяльності, Комітету соціальної діяльності, Комітету спорту та Комітету PR&Media.

Комітет культури та дозвілля (ККІД)– це не просто один з підрозділів Студентської Ради факультету, це справжня сімʼя, яка зробить усе, аби витягти студентів з дому, розважити та відволікти від навчання. ККІД – це про дружню атмосферу, нові знайомства та простір для реалізації найсміливіших ідей. Завдяки ньому життя на факультеті наповнене різноманітними заходами: від вечорів настільних ігор, дебатів та книжкових клубів і до поїздок, переглядів фільмів та тематичних вечірок.

Команда ККІДу зібрала в собі найбільш креативних, творчих та цілеспрямованих студентів факультету, які допоможуть розбавити ваші сірі будні та забути про семінари чи сесію.

Комітет зовнішньої діяльності (КЗД) – це частина Студради, діяльність якої виходить за рамки факультету та університету. Комітет налагоджує співпрацю та партнерські контакти з органами студентського самоврядування інших університетів, регіональними молодіжними та студентськими громадськими організаціями і навіть державними органами влади. Діяльність включає як організацію студентських та наукових конференцій, турнірів, моделей міжнародних організацій, так і проведення зустрічей з успішними представниками різних професій, обміни студентів між університетами та співпрацю з бізнесом.

Цей комітет обʼєднує активних студентів, які усвідомлюють значення та вагомість студентського активізму для професійного розвитку студентів та отримання нових корисних знайомств.

Комітет соціальної діяльності (КСД) – структурний підрозділ самоврядування, який є надзвичайно важливим для добробуту факультету. Його діяльність грунтується на соціальних потребах студентства. Перш за все, це фінансова та гуманітарна допомога студентам-військовим, адже на даний момент найважливішим для кожного з нас є мир. Також комітет організовує та бере активну участь у соціальних акціях, екологічних ініціативах та волонтерській діяльності. Кожен активний студент може знайти себе в комітеті і отримати підтримку в розробці та реалізації нових і цікавих ініціатив.

Комітет спорту (КС) — це спортивний осередок нашого факультету, який допомагає студентам реалізуватися в своєму улюбленому виді спорту. Кредо цього комітету звучить так: «здоровий дух міжнародника в здоровому тілі міжнародника», адже він допомагає студентам серед щільного графіку підготовки до семінарів не забувати і про фізичну активність. Діяльність комітету включає як створення збірних факультету з різних видів спорту, організацію різних турнірів та безпосередню участь в них, так і, до прикладу, спільні перегляди спортивних подій.

Учасники цього комітету – це професіонали та любителі в різних видах спорту, які завдяки цьому комітету мають можливість реалізовувати свій спортивний потенціал та знаходити однодумців, які так само захоплюються спортом.

Комітет PR&Media — це підрозділ, який відповідає за розповсюдження важливої інформації та висвітлення діяльності усього факультету, включаючи діяльність і інших 4-х комітетів.

Його робота полягає у створенні та поширенні інформації про різноманітні події та ініціативи, що відбуваються на нашому факультеті. Це включає в себе якісне використання соціальних мереж та ефективні стратегії просування інформації. Красиві дизайни, цікаві тексти, естетична візуальна частина та швидке відображення останніх подій факультету — це головні завдання цього комітету. Саме вони забезпечують ефективну комунікацію між студентами та самоврядуванням і допомагають підсилити привабливість тих чи інших ініціатив.

Учасники цього комітету це справжні естети, ідейники та митці, які розуміють основні принципи піару та маркетингу і роблять усе для того, аби привабливо та якісно висвітлити життя факультету.


Профбюро студентів факультету міжнародних відносин

Профбюро студентів факультету міжнародних відносин -це підрозділ студентського самоврядування, котрий сприяє всебічному розвитку студентів факультету, а також опікується захистом прав студентів. Наша діяльність досить насичена та різнопланова.

🔅Зокрема, впродовж 2022-2023 навчального року було організовано багато зустрічей із видатними особистостями в галузі дипломатії та політики, серед яких:

📌Надзвичайні і Повноважні Посли України в Австрії, Австралії, Індодензії, Республіці Кенія, Чеській Республіці, Японії, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі;
📌 Томас де Ріддер, Лін Шихан, Ніл Мелвін, Альберт Левандовський, Пол Массаро.

🔅Серед великої кількості заходів варто виділити:

📌Модель ВРУ та модель Європейського Парламенту;
📌Марафон юриста-міжнародника;
📌Благодійний збір до Дня Святого Миколая та Благодійний аукціон зустрічей.

І головне – Профбюро відкрите до нових студентських ідей та ініціатив, а також завжди готове прийти студенту на допомогу при виникненні труднощів, що стосуються навчального процесу. Тому очікуємо на плідну співпрацю.


ГО Центр “Молода Дипломатія”

ГО Центр «Молода дипломатія» була заснована студентами та викладачами факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка у 1995 році.

З тих пір організація невпинно розвивається і вже має свої філії у Києві, на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Тернополі, на базі Західноукраїнського національного університету.

Основним завданням ГО «Центр «Молода Дипломатія» є формування висококваліфікованих кадрів, які в майбутньому представлятимуть нашу державу на міжнародній арені.

Наша організація надає можливість студентам поглибити свої знання і вміння у галузі міжнародних відносин шляхом організації численних зустрічей з дипломатами та іншими фахівцями, проведенням конференцій, форумів, дебатів, як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.

Команда

Черненко Владислав

МВБ-42 Голова Студентської ради (2023-2024)

Вікторія Бойчук

МВП-24 Голова Профбюро факультету міжнародних відносин (2023-2024)

Лебеденко Світлана

МВР-44 Заступниця голови Студентської ради

Гавазюк Ірина

МВР-31 Заступниця Голови профбюро з координаційних питань

Бур'ян Уляна

МВП-21 Заступниця Голови профбюро з організаційних питань

Жеребецька Анастасія

МВП-51 Заступник Голови профбюро з юридичних питань

Паламарчук Артем

МВП-33 Секретар Студентської ради

Легойда Софія

МВБ-21 Голова комітету зовнішньої діяльності

Фундела Катерина

МВП-43 Голова комітету соціальної діяльності

Пач Ярина

МВЕ-21 Голова комітету медіа та PR

Рибаченко Марія

МВР-22 Голова комітету культури та дозвілля

Білашевич Владислав

МВЕ-42 Голова комітету спорту

Пономаренко Анна

МВР-11 Член Студентської ради

Єременко Тетяна

МВР-12 Член Студентської ради

Маліщук Арсен

МВР-14 Член Студентської ради

Крестинич Денис

МВІ-11 Член Студентської ради

Ібрагімова Арзу Натик кизи

МВП-11 Член Студентської ради

Інкіна Анастасія

МВП-13 Член Студентської ради

Поліщук Констянтин

МВП-13 Член Студентської ради

Шевчук Роман

МВЕ-12 Член Студентської ради

Мельник Софія

МВБ-12 Член Студентської ради

Гуцман Дмитро

МВР-23 Член Студентської ради

Крупа Ірина

МВЕ-22 Член Студентської ради

Нестерук Віталій

МВР-32 Член Студентської ради

Грегорчак Марія

МВР-36 Член Студентської ради

Іващенко Олександра

МВІ-31 Член Студентської ради

Приведа Анастасія

МВР-42 Член Студентської ради

Підсумки олімпіади з іноземних мов

16.03.2024 | 18:05

Впродовж 11-15 березня 2024 року на факультеті проведено олімпіаду з навчальних дисциплін «англійська мова» та «німецька мова», організовану кафедрою іноземних мов. Конкурсні змагання передбачали виконання лексико-граматичного тесту, аудіювання та усне мовлення. З метою дотримання академічної доброчесності за роботою учасників наглядали спостерігачі – члени Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ЛНУ. Загалом в олімпіаді взяло участь 129 студентів 1- 4 курсів.
За результатами виконання завдань та підсумками роботи конкурсної комісії, переможцями стали:
АНГЛІЙСЬКА МОВА
1 місце – Марунчак Катерина-Марія (МВІ-21), 81.6%
2 місце...

Читати »

Меморандум про співпрацю із Колегією та профбюро студентів ІГСН НУ «Львівська політехніка»

14.03.2024 | 15:01

13 березня 2024 року під час проведення заходу “Жива бібліотека – Виклики під час переговорів про вступ України у ЄС” Студентська рада факультету міжнародних відносин підписала меморандум про співпрацю із Колегією та профбюро студентів ІГСН НУ «Львівська політехніка».
Основні напрями співпраці в рамках меморандуму:
– координація політики сторін щодо захисту прав студентів;
– підготовка колективних заяв щодо заходів, які стосуються студентства в усіх сферах;
– підтримка та участь у наукових заходах, що проводяться сторонами;
– спільна реалізація освітніх, організаційних, спортивних та...

Читати »

Результати 1-го туру олімпіади з англійської мови

13.03.2024 | 21:13

15 березня 2024 року проведено 1 тур олімпіади з англійської мови, у якому взяло участь 125 студентів 1-4 курcів. За результатами лексико-граматичного тесту до 2 туру допущені:
1. Мороз Юлія, МВР-31, 69 балів
2. Марунчак Катерина-Марія, МВІ-21, 68 балів
3. Ковальчук Світлана, МВР-31, 68 балів
4. Китайка Олександра, МВР-31, 64 бали
5.Сімаков Кирило, МВЄ-11, 63 бали
6. Шрамко Анна-Катерина, МВП-31, 62 бали
7. Кушта Марта, МВП-31, 60 балів
8. Глей Назарій, МВП-21, 57 балів
9. Когут Анна, МВЕ-12, 57 балів
10...

Читати »

Наукове стажування Ігоря Земана по програмі Еразмус+ у Швеції

12.03.2024 | 16:53

Протягом 3-10 березня 2024 року доцент кафедри міжнародного права Ігор Земан провів стажування як гостьовий викладач в Уппсальському університеті (Швеція) в рамках програми академічних обмінів Еразмус+.
Ігор Земан мав можливість взяти участь у ряді наукових та навчальних заходів. Прочитав лекції на теми «Обов’язок діяти у війні РФ проти України», «Внесок випускників Львівського університету Герша Лаутерпахта та Рафала Лемкіна у захист прав людини».
Крім того Ігор Земан взяв участь у зустрічах з адміністрацією факультету права та відвідав лекції та семінари колег з Уппсальського університету у...

Читати »

Міжнародна конференція у Варшавському університеті “25 років Польщі у НАТО. Що, якщо б Альянсу не було…”

12.03.2024 | 15:29

8 березня 2024 року декан факультету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський взяв участь у роботі урочистої міжнародної конференції у Варшавському університеті “25 років Польщі у НАТО. Що, якщо б Альянсу не було…”
На конференції виступили Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, Президент Польщі (1995-2005) Олександр Квасьнєвський, Прем’єр-міністр Польщі (1997-2001) та Президент Європейського парламенту (2009-2012) Єжи Бузек.
Професор Маркіян Мальський виступив на амбасадорській панелі “Від Вашингтону’99 до Вашингтону’24. Еволюція місії Альянсу та сучасні стратегічні виклики” у дискусії з екс-послом США...

Читати »