Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Єннесом де Молом

28.06.2024 | 20:05

28 червня 2024 року Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Єннес де Мол та Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук відвідали факультет міжнародних відносин, де зустрілися з його керівництвом та викладачами.

Під час зустрічі декан факультету, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський розповів про історію факультету та його наукові напрямки. Сторони обговорили питання міжнародної мобільності студентів та науковців, співпрацю України та Королівства Нідерландів, проблеми міжнародної безпеки та відносин з Білоруссю та Польщею.

Викладачі факультету висловили вдячність Королівству Нідерландів за всебічну підтримку та допомогу Україні під час російської агресії.