Вітальне слово

Запрошуємо навчатись на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка! Утворений у 1992 році факультет міжнародних відносин є важливою складовою системи підготовки висококваліфікованих фахівців міжнародників та українських дипломатів.

Викладачі факультету, його випускники (міжнародники-політологи, економісти, правники, країнознавці, інформаційні аналітики), які працюють в українських та зарубіжних університетах, системі дипломатичної служби України, різноманітних міжнародних організаціях і компаніях, разом із студентами творять молоду та інтелектуально привабливу науку міжнародних відносин.

На нашому факультеті ви отримаєте грунтовну підготовку з одного з напрямків міжнародних відносин (дипломатичної служби, міжнародного права, міжнародних економічних відносин, країнознавства, міжнародної інформації та міжнародного бізнесу), а також мовну підготовку принаймні з трьох іноземних мов.

Вас чекає також інтенсивне та цікаве студентське життя: участь в студентських організаціях, можливість навчання закордоном, професійні практики, студентська наукова робота, спортивні секції.

Запрошуємо!