Вступ до спеціалізації “Міжнародна інформація”

Тип: Нормативний

Кафедра: міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
14Залік

Лекції

СеместрК-сть годинЛекторГрупа(и)
132доцент Іжнін І. І.МВІ-11

Лабораторні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
116МВІ-11доцент Іжнін І. І.

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
1МВІ-11

Опис курсу

Курс «Вступ до спеціальності “Міжнародна інформація”» викладається на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка в рамках підготовки студентів за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (Спеціалізація «Міжнародна інформація»).
Метою даного курсу є ознайомлення зі специфікою роботи у інформаційній сфері, дати уявлення про напрямки інформаційної роботи у сучасному світі, особливо із врахуванням стрімких і «тектонічних» змін, пов’язаних із надшвидким розвитком інформаційно-комунікаційних технологій.
Завдання. Студенти повинні оволодіти базовою термінологією, пов’язаною із роботою у інформаційній сфері, отримати базові знання про «інформаційні» професії у сучасному цифровізованому суспільстві, отримати знання про вплив інформаційно-комунікаційної революції на міжнародні відносини загалом і дипломатичну службу, зокрема. Також до завдань курсу належить розвиток навичок свідомого, відповідального і критичного використання інформаційних інструментів і ресурсів, розвиток медіа і цифрової грамотності, критичного мислення в умовах «заінформатизованості» всіх сфер суспільно-політичного життя та гібридизації міжнародних конфліктів.

Навчальна програма

Завантажити навчальну програму