Комунікація і пропаганда у сучасних міжнародних відносинах

Тип: На вибір студента

Кафедра: міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
104Залік

Лекції

СеместрК-сть годинЛекторГрупа(и)
1032доцент Іжнін І. І.

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
1016

Опис курсу

Дисципліна «Комунікація і пропаганда у сучасних міжнародних відносинах» є вибірковою дисципліною зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» для освітньої програми «Інформаційний бізнес», «Зовнішня політика», «Європейська безпека».

Курс передбачає 16 лекцій та 8 семінарських занять. Передбачається, що студенти отримають знання та навички, необхідні для виявлення, аналізу та протидії інформаційно-пропагандистським кампаніям, що здійснюються в міжнародному інформаційному просторі. Курс передбачає як вивчення теоретичних засад організації та здійснення пропагандистської діяльності, так практичні заняття, присвячені окремим пропагандистським кейсам, а також вивчення інструментарію, що використовується в комунікативно-пропагандистській діяльності.

Метою курсу «Комунікація і пропаганда у сучасних міжнародних відносинах» є розвиток загальних та фахових компетентностей, необхідних для підготовки магістрів зі спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, в галузі здійснення комунікативної діяльності на міжнародній арені в умовах загострення інформаційного протиборства та «гібридних» війн.

Основні цілі курсу: поглиблення теоретичної фахової підготовки в галузі комунікацій;, здобуття практичних навичок, необхідних для аналізу пропагандистських кампаній; здобуття компетентностей для організації та проведення інформаційно-пропагандистських кампаній та застосування контрпропагандистських заходів.

Навчальна програма

Завантажити навчальну програму

Силабус: Комунікація і пропаганда у сучасних міжнародних відносинах

Завантажити силабус