Теоретичний семінар (Міжнародна інформація)

Тип: Нормативний

Кафедра: міжнародних комунікацій та цифрової дипломатії

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
93Залік

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
948МВІ-51професор Присяжнюк Ю. І.

Опис курсу

Навчальний курс „ Теоретичний семінар (методологія дослідження в сфері міжнародної інформації)” розрахований на студентів магістерської програми факультету міжнародних відносин, спеціальності „Міжнародна інформація”. Навчальна дисципліна є однією з складових комплексу дисциплін пов’язаних з вивченням комплексу питань методології наукового дослідження міжнародних відносин та міжнародної інформації.

Метою курсу є сформувати та закріпити навики студента, майбутнього фахівця з міжнародної інформації, про методологічні засади вивчення, аналізу та прогнозування міжнародних відносин як багатокомпонентного та складного явища на основі сучасних інформаційно орієнтованих підходів.

Вимоги до знань і вмінь студента.

  • Студент повинен володіти теоретичними засадами здійснення дослідження міжнародних відносин як цілісної системи явищ і процесів у світі;
  • розуміти основні тенденції розвитку міжнародної ситуації та роль і місце в цьому контексті;
  • вміти аналізувати сучасний стан та мати навички до визначення проблем та перспектив розвитку міжнародної ситуації та визначати проблеми та перспективи.
  • Володіти знаннями та прийомами роботи з інформацією, інформаційно орієнтованими методологічними та науково-теоретичними підходами до вивчення міжнародних процесів.

Навчальна програма

Завантажити навчальну програму