Зінько Ігор Зиновійович

Посада: доцент кафедри європейських та регіональних студій

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-46-56

Електронна пошта: ihor.zinko@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Зовнішня політика Європейського Союзу та країн світу, національні меншини та діаспора у міжнародних відносинах, етнополітика, політичний регіоналізм у сучасному світі, міжнародний туризм.

Курси

Публікації

Автор понад 70 публікацій.

Біографія

Народився 20 червня 1960 року в с. Середпільці Радехівського р-ну Львівської області. З 1977 по 1982 р.  навчався на географічному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка (диплом з відзнакою).  У 1984-1992 рр. – інженер, молодший науковий співробітник Львівського відділення Інституту економіки АН України (тепер – Інститут регіональних досліджень НАН України). У 1991 р. захистив кандидатську дисертацію.  З 1992 р.  по грудень 2015 р. – доцент, а з грудня 2015 р.  по даний час – професор кафедри країнознавства і міжнародного туризму факультету міжнародних відносин.

Підготував чотирьох кандидатів політичних наук. Володіє німецькою, англійською (зі словником), польською та російською мовами.

Організатор студентської молодіжної організації “Молода дипломатія”.

Викладає предмети: «Зовнішня політика країн Європи», «Зовнішня політика Європейського Союзу», «Національні меншини та діаспора у зовнішній політиці країни», «Сучасні соціально-економічні та політичні процеси в Україні», «Теоретичні основи країнознавства».

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!