Лабораторія інформаційний центр Європейського Союзу

  • Про лабораторію

Адреса: Львів, вул. Січових Стрільців, 19, кім. 202

Інформаційний центр Європейського Союзу при Львівському національному університеті імені Івана Франка був відкритий 16 травня 2014 року у будівлі факультету міжнародних відносин.

Центр є платформою для обміну думками й досвідом про актуальні проблеми зближення України з ЄС, основним осередком для отримання офіційної інформації про діяльність ЄС, надає допомогу університетам та дослідницьким центрам Львова та області у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, сприяє участі студентів у дебатах з європейських питань. Центр має широкий вибір різноманітних публікацій, періодичних видань, журналів ЄС, статистичних збірників та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС.

Центром організовано зустрічі представників ЄС та депутатів Європарламенту зі студентами та громадськістю м. Львова, відео-конференції з депутатами парламентів країн-членів ЄС, цикл лекцій для вчителів львівських шкіл про співпрацю ЄС та України у різних сферах та можливості реалізації спільних проектів та програм ЄС в Україні. Постійними заходами Центру є проведення наукових конференцій та дискусійних клубів, презентація інформаційних видань ЄС та наукових публікацій про актуальні питання європейської інтеграції, консультації студентських та інших громадських організацій про можливості співробітництва з ЄС.