Дата проведення: 30.11.2020 о 16:00 год. в http://meet.google.com/znq-jqws-scy

16 листопада на кафедрі міжнародних економічних відносин факультету міжнародних відносин ЛНУ ім.І.Франка відбувся науково-методологічний семінар «Методологічні проблеми дослідження світового ринку творів мистецтва, предметів старовини та антикваріату» (дистанційно на платформі Google Meet).

Доповідач професор Грабинський І.М. детально проаналізував існуючі проблеми термінологічного визначення понять «антикваріат», «старожитність», «предмет старовини» в різних країнах світу, охарактеризував специфічні властивості ринків творів мистецтва, предметів старовини та антикваріату, висвітлив особливості ціноутворення на них.

Після доповіді учасники семінару були залучені до активної дискусії щодо особливостей компаративного дослідження ринку творів мистецтва, предметів старовини та антикваріату України та країн-членів ЄС.

Наприкінці було підведено підсумки.