Калитчак Роман Григорович

Курси

Біографія

Роман Калитчак отримав диплом магістра Львівського державного університету імені Івана Франка з відзнакою за спеціальністю “міжнародні відносини”. Згодом захистив дисертацію (спеціальність 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку) та отримав ступінь кандидата політичних наук.

Сфера його наукових зацікавлень охоплює проблематику європейської інтеграції України, зовнішньої політики України, регіоналізму та розвитку регіональних студій, зокрема Американських і Європейських студій.

Р. Калитчак бере активну участь у розбудові Європейських Студій в Україні та був залучений у реалізацію семи проєктів напряму ім. Жана Моне програми Еразмус+. Він також долучився до розвитку Американознавства у Львівському національному університеті імені Івана Франка та в Україні. У 2011 р. ним було ініційовано впровадження вперше в Україні магістерської американознавчої програми, а у 2014 р. він заснував Центр американських студій. Один з його останніх проєктів “Striving for Excellence: American Studies in Ukraine”. У 2020, він вдруге отримав престижну стипендію ім. Фулбрайта.

Важливою частиною його діяльності є міжнародна співпраця. Він здобув низку престижних стипендій і грантів, залучений у реалізацію численних міжнародних науково-освітніх проектів і стажувався у європейських та північноамериканських університетах, зокрема Вільному Берлінському університеті, Болонському університеті,  Інституті Кеннана у Вашингтоні, Торонтському університеті, Туринському університеті, університеті ім. Джорджа Вашингтона у Вашингтоні, Центральноєвропейському університеті та інших.

Р. Калитчак є членом сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки.  Раніше він був заступником голови науково-методичної підкомісії «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Міністерства науки і освіти України.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!