Калитчак Роман Григорович

Посада: доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби

Науковий ступінь: кандидат політичних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-41-32

Електронна пошта: roman.kalytchak@lnu.edu.ua

Курси

Біографія

Роман Калитчак отримав у 1998 році диплом спеціаліста Львівського державного університету імені Івана Франка з відзнакою за спеціальністю “міжнародні відносини”, а у 1999 році з відзнакою закінчив магістратуру цього ж вишу за спеціальністю “міжнародні відносини”. Навчався в аспірантурі у 1999-2003 рр. У 2004 році захистив дисертацію (спеціальність 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку) та отримав ступінь кандидата політичних наук. Вчене звання доцента присвоєно у 2008 р.

З 2002 р. працює на посаді на асистента, а з 2007 р. на посаді доцента кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка.

Р. Калитчак є членом сектору вищої освіти Науковоетодичної ради Міністерства освіти і науки.  Він був заступником голови науково-методичної підкомісії «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Міністерства науки і освіти України у 2016-2018 рр.

Важливою частиною його діяльності є міжнародна співпраця. Він здобув низку престижних стипендій і грантів та був залучений у реалізацію численних міжнародних науково-освітніх проектів та перебував у багатьох європейських, азійських та північноамериканських університетах.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!