Глобальне порозуміння (Global Understanding)

Тип: На вибір студента

Кафедра: міжнародних відносин і дипломатичної служби

Навчальний план

СеместрКредитиЗвітність
74Залік

Лекції

СеместрК-сть годинЛекторГрупа(и)
716доцент Пик С. М.

Практичні

СеместрК-сть годинГрупаВикладач(і)
716МВР-41доцент Пик С. М.

Опис курсу

У співпраці з Університетом Східної Кароліни (США) вперше в Україні на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка для студентів-магістрантів різних спеціальностей запроваджено навчальний курс «Global Understanding» як експериментальний проект з набуття унікального досвіду комунікації за допомогою новітніх інформаційних технологій.

Метою курсу, започаткованого в рамках міжнародної ініціативи університетів світу «Global Academic Initiatives», є поглиблення знань про суспільні та культурні особливості країн і народів світу й удосконалення навичок із міжнародної комунікації.

Головним компонентом занять є безпосередні дискусії між студентами Львівського національного університету імені Івана Франка зі своїми колегами з країн інших трьох континентів (Північної Америки, Африки, Азії) у реальному часі (за допомогою відеоконференцій і чату).

У реалізації проекту впровадження навчального курсу «Global Understanding» ЛНУ ім. Івана Франка співпрацює з університетами-партнерами трьох континентів – Університетом Східної Кароліни (США), Jimma University (Ефіопія), Shandong University (Китай).

Після завершення курсу студенти отримують сертифікати міжнародного зразка.

Детальна інформація про курс на сайті Університету Cхідної Кароліни: http://www.ecu.edu/cs-acad/intlaffairs/Global-Understanding.cfm