Викладачі кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій взяли участь у зустрічі із старшокласниками

17.11.2023 | 22:42

У четвер 16 листопада в рамках проведення профорієнтаціїї для школярів старших класів, відбулася зустріч з учнями Ліцею № 15 Львівської міської Ради. Зустріч була організована з ініціативи керівництва навчального закладу та кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій у формі уроку. Темою обговорення стали актуальні питання повсякденного життя пов’язані з проблематикою цивільної безпеки та сучасного стану міжнародного співробітництва. Водночас ліцеїсти під час уроку змогли отримати інформацію про можливості навчання на освітніх програмах факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Слухачі виявили високий інтерес до освітньої програми “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент”, яка орієнтована на актуальну сьогодні проблематику антикризового управління та гарантування національної та міжнародної безпеки. У зустрічі взяли участь завідувач кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій доцент Олександр Кучик та доцент кафедри Наталія Стручок. Проведення таких заходів стало хорошою традицією для співпраці із закладами шкільної освіти з метою популяризації освітніх програм та обговорення актуальних питань сьогодення з учнівською молоддю.