Вроцлавський безпековий Форум 2023

28.11.2023 | 20:03

Факультет міжнародних відносин, кафедра міжнародної безпеки та стратегічних студій та Центр міжнародної безпеки вкотре стали співорганізаторами Міжнародного безпекового форуму у Вроцлаві (Республіка Польща), який відбудеться 5-6 грудня 2023 року. До наукового комітету Форуму увійшли декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор Маркіян Мальський та завідувач кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій доцент Олександр Кучик. Проблематика цьогорічного форуму охоплює широкий спектр питань глобальної та регіональної безпеки, як от питання міжнародних конфліктів, розбудова і зміцнення східного флангу НАТО тощо. Одним з центральних питань форуму – реагування на війну росії проти України та наслідки для світового порядку. Серед співорганізаторів форуму закордонні академічні осередки та експертні і аналітичні центри. Безпековий форум відбувається за підтримки Департаменту публічної дипломатії Організації Північноатлантичного Договору. Він слугуватиме хорошим дискусійним майданчиком для обміну думками та для вироблення спільних позицій щодо питань міжнародної безпеки та майбутнього світоустрою. Форум проходитиме у змішаному форматі, що дозволить долучитися до участі усіх охочих.

Більше інформації: https://www.ism.uni.wroc.pl/en/News/Wroclaw-Security-Summit-2023