Система кризового реагування: експертна зустріч

28.04.2023 | 22:23

У середу 26 квітня на факультеті міжнародних відносин відбулася чергова зустріч студентів освітньої програми “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент” з докторкою Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету Юлією Лесик. Темою лекції для студентів стала служба порятунку в Республіці Польща. Виступаючи перед студентами, Юлія Лесик ознайомила слухачів з принципами організації та практичної діяльності системи реагування. Досвід Польщі щодо організації критичної інфраструктури та функції і завдання кризового менеджера в цій структурі став окремим аспектом викладу. Акцентовано увагу на вагомості багатокомпонентного ресурсного потенціалу для ефективного реагування на кризову ситуацію. Під час обговорення лектор навела приклади функціонування критичної інфраструктури у кризових ситуаціях, пов’язаних з техногенними катастрофами та кризовими станами. Лекція викликала жвавий інтерес студентів та запитань до лектора.

Заняття стало черговим заходом з практичної реалізації співпраці між кафедрою міжнародної безпеки та стратегічних студій та Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету у сфері обміну досвідом та взаємних проєктів. Після завершення лекції викладачі кафедри, члени робочої групи освітньої програми “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент” обговорили питання вдосконалення проблематики навчальної дисципліни “Кризовий менеджмент” з урахуванням передових практик та закордонного досвіду викладання.