Мета та завдання логістики в кризовому менеджменті

16.10.2023 | 08:59

У вівторок, 10 жовтня, на факультеті міжнародних відносин продовжено серію зустрічей з викладачами – практиками в рамках вивчення навчального курсу «Кризовий менеджмент». Лекцію провела доктор Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету, керівник кризового центру Юлія Лесик на тему: «Мета та завдання логістики в кризовому менеджменті». На лекції студенти ознайомились з підходами країн Європейського Союзу та Польщі зокрема до побудови, принципів та критеріїв системи логістики в кризовому менеджменті. Лекція відбулась у формі активної дискусії, на якій було зосереджено увагу на практичних аспектах  та проблемах при формуванні ефективної системи логістики, як пріоритетної складової кризового менеджменту. Лектор відповідала на  численні  запитання від студентів.

Лекція відбулась в рамках програми співпраці Кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій та Інституту міжнародних студій Вроцлавського університету.