Викладачі та студенти взяли участь у Другій літній академії з міжнародного права

23.08.2024 | 22:24

З 18 по 24 серпня в с. Поляна Закарпатської області відбувається Друга літня академія з міжнародного права, яка була організована за підтримки ОБСЄ та Верховного Суду. У роботі Академії взяли участь провідні вчені: проф. М. Буроменський, проф.К. Смирнова, проф. Т. Комарова, проф. О. Буткевич, проф. Х.Гестермейєр, проф. А. Лазовскі, проф. М. Савчин та низка інших. Крім того, перед слухачами виступили відомі практики, зокрема, суддя Європейського суду з прав людини М. Гнатовський, Посол з особливих доручень МЗС А. Кориневич, Голова Верховного суду С. Кравченко, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Д. Гудима, Уповноважена у справах Європейського суду з прав людини М.Сокоренко та інші.

У Літній академії взяли участь і викладачі та студенти факультету міжнародних відносин, зокрема проф. В. Гутник (член борду Літньої академії та лектор) та доц. В. Лисик (лектор), а також студенти: Т. Біланюк, Я. Вєтрова, М.Лужецька, С. Михайляк та О. Перегінець.