Говоримо про безпеку: серія зустрічей з старшокласниками.

25.04.2024 | 09:57

В середу 24 квітня викладачі кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій взяли участь в черговій із серії навчально-ознайомчих зустрічей-дискусій з учнями старших класів Пустомитівського Ліцею №1 та №2. Темою обговорення стали питання безпечних умов життя та вміння діяти у кризових ситуаціях. Питання соціальної, інформаційної та міжнародної безпеки викликали жваве зацікавлення старшокласників. Доценти кафедри Наталія Стручок та Мар’яна Бігус взяли участь у дискусії. Принагідно ознайомили учнів з можливостями подальшого вдосконалення свої знань та навичок в процесі навчання на факультеті міжнародних відносин та особливостями освітньої програми “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент”.