Владімірова Наталія Анатоліївна

Посада: асистент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби

Телефон (робочий): (032) 239-46-56

Електронна пошта: nataliya.vladimirova@lnu.edu.ua

Наукові інтереси

Соціально-економічні системи країн Північної Європи, готельний бізнес, фізична географія країн світу, туристичне країнознавство.

Курси

Публікації

  • Владімірова Н.А. Студентські наукові роботи (курсові, бакалаврські, дипломні та магістерські): Методичні рекомендації до написання та вимоги до оформлення (для студентів спеціальності «Країнознавство») / Н.А. Владімірова, Ю.С. Занько, О.В. Федунь. — Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2005. — 32 с.

Біографія

Народилася 1968 р. у м. Львів. У 1985 р. закінчила Львівську середню школу №64. У 1992 р. закінчила географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка і здобула кваліфікацію Географ. Викладач. Під час навчання працювала на географічному факультеті у науково-дослідній лабораторії №50. Паралельно з навчанням в університеті закінчила курси діловодства та школу гідів-перекладачів (болгарська мова) при Бюро міжнародного молодіжного туризму Супутник, а також додатково курси італійської мови.

Працювала позаштатним гідом-перекладачем з групами іноземних туристів. З 1992 р. працювала на факультеті міжнародних відносин у навчально-методичній лабораторії країнознавства, а потім на кафедрі міжнародних відносин і країнознавства. З 2001 р. працює на посаді асистента кафедри країнознавства і міжнародного туризму. Три роки була на посаді завідувача навчально-методичної лабораторії країнознавства факультету міжнародних відносин.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!