Гогоша Орест Ігорович

Посада: асистент кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій

Телефон (робочий): (032) 239-41-32

Електронна пошта: orest.hohosha@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Наукові інтереси зосереджені на проблемах міжнародної безпеки, миротворчої діяльності, міжнародних гуманітарних операцій.

Курси

Публікації

Біографія

ГОГОША Орест Ігорович– асистент кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій, завідувач Лабораторії цифрової дипломатії факультету міжнародних відносин.

Народився 22 грудня 1984 р. у м. Львові.У 2001 р. закінчив Львівську середню школу № 64. У 2001–2006 рр. навчався у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на факультеті міжнародних відносин, здобувши диплом магістра міжнародних відносин з відзнакою з кваліфікацією міжнародник-політолог, перекладач. У 2004–2006 рр. – секретар-референт Голови Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО. У 2009 р. закінчив заочне відділення факультету правознавства Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету ім. Івана Франка і здобув кваліфікацію юрист. У 2006–2010 рр. – навчався в аспірантурі Львівського національного університету ім. Івана Франка на факультеті міжнародних відносин. З 2007 р. – асистент кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби факультету міжнародних відносин. Забезпечує викладання навчальних дисциплін «Зовнішня політика України», «Міжнародні організації», «Україна в міжнародних організаціях».

Автор і співавтор низки наукових та навчально-методичних праць, зокрема: «Політико-правові елементи участі ОБСЄ у системі миротворчості Організації Об’єднаних Націй» (2014), «Концепція «гуманітарної операції» в теорії міжнародних відносин» (2015), «Геополітичні виміри військово-політичних інтересів РФ у російсько-українському конфлікті» (2016), «Роль ФРН у врегулюванні російсько-українського конфлікту» (2017), «Розміщення миротворців ООН на сході України: проблеми і перспективи» (2017). Співавтор розділу «MilitaryandPoliticalCooperationofthe CIS Statesin 2004-2018» у монографії «GlobalandRegionalDimensionsofInternationalSecurity» (2020). Брав активну участь у підготовці та виданні факультетом міжнародних відносин «Дипломатичного словника» (2021) та термінологічного словника «Сучасна дипломатія» (2021).

Стипендіат Фонду ім. Ю. Мяновськогоу Варшавському університеті.

Співзасновник Центру міжнародної безпеки та партнерствата Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС на факультеті міжнародних відносин. З 2021 р. – завідувач Лабораторії цифрової дипломатії факультету міжнародних відносин.

Хобі – футбол.

Проекти

Учасник проекту Агентства з міжнародного розвитку і співпраці Словацької Республіки (SlovakAid) «Університети – джерело консолідації громадянського суспільства в сусідній Україні, Словаччина – посередник на шляху української академічної спільноти до європейського університетського простору».

Учасник Warsaw East European Conference, (м. Варшава, Польща). Брав участь у реалізації англомовної магістерської програми «Балто-Чорноморські регіональні студії» в рамках проєкту Еразмус+ KA 2 «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок», розробивши навчальну програму англомовного курсу «Migration trends and policiesin the Baltic-Black Sea Region».

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!