Федунь Юрій Богударович

Посада: заступник декана факультету міжнародних відносин з навчально-методичної роботи, доцент кафедри міжнародних економічних відносин

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): (032) 239-47-81

Електронна пошта: yuriy.fedun@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Сталий розвиток, еколого-економічні проблеми, міжнародна торгівля.

Курси

Публікації

Біографія

У 1997 році вступив на факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, який закінчив у 2002 році з відзнакою за спеціальністю «міжнародні економічні відносини».

З 2002 року працює викладачем кафедри міжнародних економічних відносин. У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Політика сталого еколого-економічного розвитку України в умовах інтеграції до ЄС» за спеціальністю 08.00.02 – «світове господарство і міжнародні економічні відносини». З 2012 року працює заступником декана з навчально-методичної роботи факультету міжнародних відносин. З 2014 року Вчений секретар спеціалізованої вченої ради К 35.051.21 із захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю 08.00.02 – «світове господарство і міжнародні економічні відносини». У 2015 році отримав вчене звання доцента. Проводить заняття з дисциплін «Міжнародний франчайзинг», «Міжнародний маркетинг», «Економіка і зовнішньоекономічні зв’язки України”, «Економіка зарубіжних країн».

Участь у міжнародних наукових стажуваннях:

Інститут європейських, російських та євразійських досліджень, Школа міжнародних відносин Елліотта, Університет Джорджа Вашингтона, США, Фонд Петрахів, вересень 2006 – січень 2007 р.

Економічний факультет, Жешівський університет, Польща, березень 2014 р.

Кафедра міжнародних економічних відносин, Вроцлавський університет, Польща, листопад – грудень 2015 р.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!