Зустріч з директором Італійського інституту культури в Україні Карлом Колоннелла

05.12.2023 | 17:05
4 лютого 2023 студенти факультету міжнародних відносин мали чудову нагоду для практичного застосування знань італійської мови: за ініціативи Центру італійської мови і культури відбулася зустріч Директора Італійського інституту культури (ІІС) в Україні пана Карло Колоннелла зі студентами факультету. Студенти розповідали про своє навчання, ділилися планами щодо майбутнього. Директор ІІС розповів про місію і завдання, що їх виконують Інтитути італійської культури у понад 80 країнах світу і зокрема в Україні, зазначивши, що ані розвʼязана проти України війна, ані будь-які інші труднощі не зможуть зупинити розвиток стосунків і культурний обмін між нашими країнами. Пан Карло Колоннелла підкреслив важливість активної участі та ініціативи від молоді і запросив студентів долучатися до заходів, які організовує Італійський інститут культури в Україні. На згадку про цю зустріч студенти отримали в подарунок видання ілюстрацій Джованні Ферроні до Дантівської «Божественної комедії».