Оголошення – Жива бібліотека «Виклики під час переговорів про вступ України у ЄС»

11.03.2024 | 22:14

Анонс події, організованої студрадою факультету міжнародних відносин спільно з Колегією та профбюро студентів ІГСН Національного університету «Львівська Політехніка», а також Львівським бюро євроінтеграції — жива бібліотека «Виклики під час переговорів про вступ України у ЄС».

📌Що таке формат живої бібліотеки?

Жива Бібліотека – це модель, в якій «книга» – це реальна людина, а «читання» – спілкування віч-на-віч.

Нашими «книжками» стануть троє запрошених спікерів, які розглянуть різні аспекти цієї актуальної теми. Усіх гостей буде поділено на три групи, кожна з яких матиме можливість обговорити питання з кожним експертом окремо.

Слідкуйте за нашими анонсами, аби першими дізнатися імена спікерів та їх підтеми.

🗓️Дата: 13 березня
🕐Час: 15:00-17:00
📍Локація: America house (вул. Гнатюка, 2).