Засідання Підсекції міжнародних економічних відносин Звітної наукової конференції університету за 2017 рік

06.02.2018 | 16:13

Аудиторія 301, вул. Січових Стрільців, 19

Керівник підсекції – проф. Грабинський І.М.

Секретар підсекції – доц. Москалик Р.Я.

П е р ш е   з а с і д а н н я – 8 лютого, 12 год 00 хв

1. Екологічна складова реалізації зони вільної торгівлі України-ЄС. Проф. Писаренко С.М.

2. Підходи до моделювання міжнародного поширення технологійДоц. Москалик Р.Я.

3. Вплив неформальних інститутів на процес міжнародної економічної інтеграції. Доц. Приходько І.В.

4. Зміни режимів зовнішньої торгівлі України внаслідок угоди про Асоціацію з ЄС. Доц. Шамборовський Г.О.

5. Особливості ведення франчайзингового бізнесу в Польщі, Швейцарії та Франції. Доц. Федунь Ю.Б.

6. Формування спільної міграційної політики ЄС. Доц. Єлейко І.В.

7. Теоретичне моделювання впливу політичних звязків підприємств Китаю на здійснення ними прямих закордонних інвестицій. Доц. Українець Л.А.

8. Діяльність ТНК на глобальному ринку страхових послуг. Доц. Пехник А.В.

Д р у г е    з а с і д а н н я  – 8 лютого, 15 год 00 хв

1. Екологічні інновації як інструмент досягнення економічної безпеки в умовах глобалізації. Доц. Горін Н.В.

2. Франчайзингові інструменти формування єдиного ринку ЄС. Асист. Огінок С.В.

3. Трансформація зовнішньої торгівлі України в умовах європейської інтеграції. Доц. Михайляк І.В.

4. Трансформаційні процеси у зовнішній торгівлі України на сучасному етапі. Асист. Пущак І.Л.

5. Інвестиції як фактор економічного розвитку країн Східної Азії. Ст. лаб. Трофимчук А.П.

6. Еколого-економічні проблеми у рамках БРІКС. Асп. Процевят Х.О.

7. Історичні передумови необхідності диверсифікації міжнародних енергетичних поставок. Асп. Кричковський Т.О.

8. Розвиток електронної торгівлі за регіонами у Європі (2011-2016). Асп. Крохіна А.В.