Засідання наукового гуртка з європейського права та порівняльного правознавства

14.04.2023 | 13:59

В Актовій залі факультету міжнародних відносин 13 квітня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з європейського права і поріняльного правознавства. Студентки 3 курсу Фундела Катерина та Кіщак Даяна представили наукову доповідь на актуальну тему :” Правові засади співпраці Франції та Німеччини через призму їх членства в ЄС “.

Після цікавої презентації відбулося активне обговорення проблематики дослідження, зокрема, для використання відповідного досвіду співпраці із країнами-сусідами Україною в умовах російсько-української війни та реалізації стратегічної мети зовнішньої політики нашої держави – повноправного членства в ЄС.

В дискусії взяли участь: завідувач кафедрою європейського права проф. Михайло Микієвич, доценти кафедри європейського права Іван Брацук та Святослав Сеник – керівники гуртка, студенти факультету міжнародних відносин.