Випускниця факультету Оксана Літинська піднялася на найскладнішу вершину світу

01.08.2021 | 11:53

28 липня випускниця факультету Оксана Літинська разом з групою альпіністів успішно завершила 18-денне сходження на найскладнішу вершину світу – Чоґорі (китайською – «велика гора»). Чоґорі за висотою – друга вершина після Евересту, розташована на захід від Гімалаїв, у Пакистані.

Сходження на Чоґорі, яку через складний ландшафт називають горою-вбивцею, є технічно набагато складнішим, ніж сходження на Еверест. Загалом за всю історію сходження на гору більше 80 осіб загинули при спробі підкорити Чоґорі. Лише четверо українців змогли піднятися на цю вершину.

Оксана Літинська – друга українка, якій вдалося підкорити Чоґорі. Раніше Оксана Літинська вже здійснила підйом на Еверест та 5 найвищих гір усіх континентів.

Факультет міжнародних відносин вітає свою випускницю з черговою яскравою перемогою і бажає їй подальших великих успіхів!

За матеріалами GalInfo