Викладачі кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій взяли участь у зустрічі з старшокласниками

23.04.2024 | 18:17

У вівторок, 23 квітня відбулася зустріч із старшокласниками ліцею імені Василя Симоненка, у якій взяли участь завідувач кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій доцент Олександр Кучик, доцент Наталія Стручок та студентка четвертого курсу Кошова Тетяна. Зустріч була присвячена до обговорення актуальних питань міжнародного життя, професійного життя дипломата, сучасних проблем міжнародного життя та місця і ролі України у міжнародному співробітництві. Також під час дискусії присутні були ознайомлені з напрямами роботи факультету міжнародних відносин з підготовки майбутніх фахівців міжнародників. Присутніх ознайомили з особливостями студентського життя та активностей на факультеті. Зустріч пройшла в контексті реалізації профорієнтаційної роботи серед школярів та діяльності з популяризації європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави.