Візит доц. Маріанни Копчак до Варшавського університету

30.04.2024 | 09:32

Впродовж 24 – 27 квітня 2024 року доцент кафедри іноземних мов Маріанна Копчак здійснила візит до Варшавського університету та взяла участь в установчій зустрічі проєкту 4EU+ for Ukraine і тренінгу з використання штучного інтелекту у вищих навчальних закладах в рамках програми “Солідарні з Україною” за підтримки Польського національного агенства з питань академічних обмінів (NAWA).

На зустрічі з партнерами обговорено поглиблення співпраці та взаємне збагачення шляхом розвитку нової якості співпраці у викладанні, освіті, дослідженнях. Зокрема, встановлено контакти з представниками факультету політичної науки та міжнародних студій, факультету викладання сучасних мов, кафедри англійської мови. Окреслено плани проведення літньої школи викладачів-філологів з тематики корпусної лінгвістики, взаємодії лінгвістики та програмування, а також розробки курсів для студентів -міжнародників з проблематики міжнародної медіації, нового світового порядку, глобального управління, міжнародної безпеки, цифрової дипломатії. Також була можливість відвідати факультет прикладних наук та оглянути аудиторії навчання синхронному перекладу.