Відкрито набір у Школу американського права від найкращих юристів-практиків США

19.05.2022 | 12:36

Школа права Чикаго-Кент Іллінойського технологічного університету (США) спільно з Центром американського права в Україні відкриває набір на нову Pre-LL.M. програму. Це перша та єдина програма такого роду в Україні, яка дає можливість отримати ступінь магістра права (LL.M.) у США усього за 5 або 9 місяців із суттєвими пільгами та знижками в оплаті без необхідності здачі екзамену TOEFL.

Навчання складається з двох етапів:

• перший (обов’язковий) — Pre-LL.M. в Україні або в одній з країн Східної Європи;
  • другий (опційно) — LL.M. у Chicago-Kent College of Law of the Illinois Institute of Technology після успішного завершення навчання на Pre-LL.M та отримання офіційного сертифікату про зарахування 10-ти академічних кредитів підписаного деканом Chicago-Kent College of Law of Illinois Institute of Technology.

Викладачами школи є одні з найкращих юристів-практиків США та світу, серед яких:

• проф. Dana Wagner, Chief Legal Officer and Corporate Secretary at Twilio, екскерівник юридичних відділів компаній Google та Square (входить в ТОП 5 найкращих юристів у галузі технологій у США);
  • проф. Edward Lee, випускник Гарварду, один із найкращих фахівців у галузі IP Law у США, засновник nouNFT.com, IP, NFTs metaverse Web3 crypto + Internet governance DAO;
  • проф. Jane E. Freedman, одна з найкращих юристок у галузі корпоративного права, входить в Top 50 Women Lawyers у штаті Массачусетс та Top Women in the Law;
  • проф. Maurine Neiberg, одна з найкращих IP юристів у Чикаго, має також ступінь магістра комп’ютерних наук, займалася прикладними дослідженнями в галузі штучного інтелекту та писала програмне забезпечення для торговців корпоративними облігаціями;
  • проф. Richard Wright, один із найкращих знавців Tort Law у світі;
  • проф. Thomas Hill, багаторічний віце-президент однієї з транснаціональних корпорацій, бізнесмен та науковець;
  • проф. Edward Carter, ексзаступник прокурора штату Іллінойс, один із найкращих фахівців кримінального права у Чикаго.

Навчальні курси, які студенти мають можливість обирати самостійно, стосуються виключно американської системи права та міжнародного бізнес-права. Лекції проводяться в американському стилі (сократівський метод) із активним залученням студентів.

Випускникам програми Pre-LL.M., які успішно завершать навчання надається:

• 100% гарантія вступу протягом 3-ох років на одну з магістерських програм Chicago-Kent College of Law (Чикаго, США) без необхідності проходження вступної кампанії та конкурсного відбору;
  • суттєві пільги та знижки в оплаті при продовженні навчання на LL.M. програмах у Chicago-Kent College of Law (Чикаго, США);
  • допомога з отриманням американської студентської візи.

Тривалість:

• Pre-LL.M. в Україні або в одній з країн Східної Європи — 10 навчальних вікендів (1 або 2 рази на місяць) з вересня по травень 2022 – 2023 року
  • M у Чикаго, США — півроку або рік (залежить від обраної спеціальності)

Хто може подаватись?

• студенти-правники 3-4 курсів, бакалаври та магістри права, а також юристи-практики незалежно від віку
  • зі знанням англійської мови на рівні Intermediate та вище

Вартість навчання на програмі Pre-LL.M. — $3 000 (оплату за навчання можна розділити на дві частини).

Процес зарахування — усі кандидати повинні подати:

• CV (англійською)
  • Cover Letter (максимум одна сторінка)
  • Копію паспорту або ID
  • Копію диплому або довідку про навчання

Документи потрібно надіслати у форматі .pdf (копії паспорту та диплому можуть також бути у форматі .jpg) на електронну адресу sal.in.ukraine@gmail.com

Дедлайн – 15 серпня 2022 року.

Рішення про прийняття на програму приймає комітет Chicago-Kent College of Law of Illinois Institute of Technology. Усі кандидати отримають рішення щодо зарахування протягом двох тижнів від дати подачі документів.

Партнери: Асоціація правників України (АПУ), Український католицький університет (УКУ), Львівський національний університет ім. Івана Франка (ЛНУ), Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ), Національний університет “Одеська юридична академія” (НУОЮА).

Довідка

У 2011-2021 рр. Школу закінчило понад 210 слухачів зі Львова, Києва, Харкова, Івано-Франківська, Одеси, Кривого Рогу, Тернополя, Ужгорода та інших міст України. Із них близько 80-ти зарахували на програму LL.M у Chicago-Kent College of Law (IIT) на пільгових умовах, яку вони успішно завершили. Понад 30 студентів після закінчення навчання залишилися у США та працюють в юридичних та консалтингових компаніях у Чикаго, Нью-Йорку, Маямі, Сан-Франциско та інших містах. Серед випускників – засновники, партнери, старші юристи із TOP-50 юридичних компаній України, а також судді та керівники юридичних відділів відомих міжнародних компаній.

Школа американського права (SAL) — закордонна Pre-LL.M. програма Chicago-Kent College of Law of the Illinois Institute of Technology, створена за ініціативи професорів  Chicago-Kent College of Law для країн, що розвиваються. SAL існує в різних країнах Європи та Азії та заснована на досвіді Chicago-Kent у вивченні американського права в Європі з 1998 року та в Україні з 2010 року.

Школа права Чикаго-Кент Іллінойського технологічного університету є однією з найпрестижніших правничих шкіл штату Іллінойс, США. За даними рейтингу від U.S. News & World Report, Чикаго-Кент входить у ТОП 100 найкращих правничих шкіл США станом на 2022 рік. Натомість її програма інтелектуальної власності займає перше місце (№1) в рейтингу найкращих у США, а програму з адвокатури визнано четвертою найкращою.

Детальніше про програму sal.in.ua