Відбувся захист бакалаврських робіт студентів четвертого курсу кафедри європейських та регіональних студій!

21.06.2024 | 15:57

20-21 червня 2024 року відбувся захист бакалаврських робіт студентів четвертого курсу кафедри європейських
та регіональних студій. Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки та захисту досліджень студентів, їх актуальність.

Бакалаврські роботи присвячені аналізу різноманітних аспектів функціонування політичної та економічної
систем, демографічних та етнічних проблем, розвитку освіти, науки і культури, а також туристичної індустрії Скандинавських країн. Особлива увага приділялася використанню досвіду цих високорозвинених держав для України.

Щиро вітаємо наших студентів та наукових керівників і бажаємо подальших успіхів! Чекаємо на навчання в магістратурі!