Відбулася V (XII) Міжнародна країнознавча практика студентів Університету з візитами у дипломатичні установи та міжнародні організації

24.01.2024 | 10:12

З 11 по 18 січня 2024 року 44 студенти факультету міжнародних відносин під керівництвом доценток Оксани Онищук та Маріанни Копчак здійснили навчальну поїздку країнами Європи в межах V (XII) Міжнародної країнознавчої практики з візитами у дипломатичні установи та міжнародні організації за маршрутом: Львів – Варшава – Брно – Відень – Будапешт –Львів. Добре продумана насичена програма подорожі допомогла студентам почерпнути безліч корисної інформації з перших вуст від дипломатів та працівників міжнародних організацій, оговорити актуальні проблеми сьогодення у політичній, економічній, безпековій та культурній сферах, розширити кругозір та здобути безцінний досвід, що скерує їхні сили та майбутню кар’єру в оптимальному напрямку.