Відбулася дистанційна зустріч з майбутніми абітурієнтами

04.05.2020 | 16:26

30 квітня 2020 року відбулася дистанційна зустріч з майбутніми абітурієнтами на факультеті міжнародних відносин. У заході взяли участь декан факультету, професор кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Маркіян Мальський, заступник декана з навчально-методичної роботи, завідувач кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Ігор Бик, заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи, завідувач кафедри європейського права Михайло Микієвич, випускник факультету, засновник та керівник юридичної фірми «Advice Group» Антон Подільчак, студентка факультету, президентка громадської організації «Молода дипломатія» і студентський мер Львова Ольга Дякун, голова профспілкової організації студентів Анастасія Муляр, в.о. голови студентської ради Катерина Анісова, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Модерувала зустріч працівниця Відділу маркетингу та комунікації Анна Янчук.