VI Міжнародна наукова конференція “Криза сучасної системи міжнародної безпеки: уроки російської агресії проти України”

12.04.2024 | 18:30

12 квітня 2024 року на факультеті міжнародних відносин Львівського університету у змішаному форматі розпочала роботу VI Міжнародна наукова конференція «Криза сучасної системи міжнародної безпеки: уроки російської агресії проти України». Організаторами наукового форуму є факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Центр міжнародної безпеки та партнерства, Ягеллонський університет у Кракові, Інститут політичних наук і міжнародних відносин, Інститут національної та міжнародної безпеки, Координаційний центр міжнародного діалогу Україна-ЄС і Центр інформації та документації НАТО.