Увага! Розпочинається вибір загальноуніверситетських дисциплін для вивчення у наступному 2023-24 навчальному році

06.03.2023 | 14:09

Вибір дисциплін здійснюється студентами 1 та 2 курсів на платформі системи Деканат через особисті кабінети студента.

Процедура вільного вибору дисципліни передбачає 2 етапи:

• І хвиля реєстрації починається з 10.00 год. 9 березня 2023 року та завершується 18 березня 2023 року;
  • ІІ хвиля реєстрації та комплектації груп стартує з 10.00 год 20 березня 2023 р. до 25 березня 2023 року.

Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.

Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 25-ти осіб, а верхня межа – 200 студентів. Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.

Третім етапом формування індивідуального навчального плану студента на наступний 2023-24 навчальний рік є рандомний розподіл системою Деканат студентів, які не оформили свій вибір, серед дисциплін, які відбулися, шляхом пропорційного доукомплектування груп.

Після обрання (чи рандомного розподілу) вибіркові дисципліни стають обов’язковими для конкретного студента і заміні не підлягають. Поставтеся відповідально і уважно до формування свого індивідуального навчального плану! Моніторте ситуацію, перевіряйте чи правильно зафіксований Ваш вибір!

Для допомоги у виборі Студентський уряд Університету створив телеграм-канал, де ви можете ознайомитись із відгуками студентів на дисципліни, які вони слухали у попередні роки.

У разі виникнення проблем із входом в особистий кабінет, за допомогою можна звертатися до університетських адміністраторів системи Деканат за телефоном 2394842 чи поштою student-support@lnu.edu.ua.

Перелік ДВВС (заочна форма) 2023-2024 рр.

Перелік ДВВС (денна форма) 2023-2024 рр.

Інструкція для реєстрації.