26.09.2022 | 22:57

На факультеті міжнародних відносин відбулася Урочиста Академія з нагоди посвяти в першокурсники студентів факультету міжнародних відносин. Зустріч з першокурсниками традиційно проводиться в Львівському органному залі. З вітальними словами та щирими побажаннями до студентів та їх батьків звернулися викладачі та гості факультету. З урочистими промовами виступили декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України, проф. Маркіян Мальський, народні депутати України – випускники факультету Софія Федина та Ростислав Тістик, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Львівського Університету, проф. Сергій Різник, Представник Міністерства закордонних справ України у Львові Андрій Грушко, заступник декана факультету, завідувач кафедри європейського права, проф. Михайло Микієвич, заступник декана факультету, завідувач кафедри іноземних мов, доц. Ігор Бик, керівники студентських організацій факультету.
Після урочистих виступів студенти та гості мали нагоду почути чарівні звуки органу.