Триває набір на EU Study Days/Єврошколи
EU Study Days/Єврошколи є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість старшокласникам та студентам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.
Проєкт виконується ГО «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом імені Івана Франка (факультетом міжнародних відносин, Інформаційним центром Європейського Союзу Львівського національного університету імені Івана Франка / European Union Information Centre at Ivan Franko National University of Lviv), Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.
Хто може стати учасником/цею Єврошкіл для студентів
- – учні та учениці середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи);
- – студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти/ки будь-якої форми навчання.
Навчання відбуватиметься у онлайн-форматі у березні-травні 2023 року.
Не втрачайте можливість отримати актуальні знання про Європейський Союз!
Що чекає на учасників EU Study Days?
- Нові знання про ЄС.
Програма складається з 10 навчальних модулів, які включають відео-лекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття – відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.
- Можливість реалізувати власний мініпроєкт.
Проєктна діяльність є однією з важливих складових навчання у EU Study Days. Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.
- Сертифікат про проходження курсу.
Сертифікати міститимуть інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.
- Можливість взяти участь у очній літній або зимовій школах.
20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.
Навчання проходитиме з 15 березня до 31 травня 2023 року.
У разі успішного проходження конкурсу за заявками пройти онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/
Не втрачайте можливість отримати актуальні знання про Європейський Союз!
Більше інформації про програму на сторінці проєкту: https://www.eustudydays.in.ua/2023/01/25/novyj-nabir-shkolyariv-ta-studentiv-na-uchast-u-eu-study-days-yevroshkoly-2023/?fbclid=IwAR01YHZ41aQlynFK5VsQwfcKGLrD91NExUBKPBL9_wMKcM2ld1o1J9_k6Wg
Що отримають учасники/ці
«Єврошколи» – це унікальна можливість для учасників/учасниць:
- отримати ексклюзивну інформацію та нові знання про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною;
- повчитися у провідних експертів, дипломатів, науковців з Європейського Союзу та України;
- долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив в майбутньому.
Кінцева дата подачі заявок: 06 березня 2023, 20:00
Встигніть заповнити заявки на участь у EU Study Days :
– заявки для школярів: http://surl.li/enzaw
– заявки для студентів: http://surl.li/enzag
Оголошення Представництва https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/posts/pfbid0pwALk32DqKq5iNVr8trGNN6TTquoV4JCAiCGBGTEbY1sdZDjpdExo66Yd9VGqPwvl
Постійно оновлюється інформація на сторінці проєкту у мережі «Фейсбук»: https://www.facebook.com/EUStudyDays
Команда EU Study Days in Ukraine
https://www.facebook.com/EUStudyDays