Симуляційна гра «Моделювання роботи Ради міністрів ЄС»

25.04.2024 | 13:24

9 та 17 квітня 2024 року відбулась симуляційна гра «Моделювання роботи Ради міністрів ЄС» (у рамках реалізації проєкту за програмою Жана Моне Еразмус+ “EU Common Policies: Allingment Strategies for Ukraine” (101047504 – EUCPASU – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH). Участь у заході взяли студенти факультету управління фінансами та бізнесу спільно зі студентами факультету міжнародних відносин.

На першому етапі 9 квітня студенти-міжнародники ділились знаннями зі студентами-управлінцями про особливості роботи Ради ЄС, специфіку проведення її засідань та прийняття управлінських рішень (запропонували сценарій симуляції та відповідні інструкції).

Наступний етап характеризувався тим, що студенти-управлінці були у ролі постійних представників Ради ЄС, студенти-міжнародники були відповідальні за модерацію засідання, проведення консультацій та складання протоколу засідання.