Стипендії для студентів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

23.08.2023 | 16:51

У рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів” Львівського національного університету імені Івана Франка та Технічного університету м. Хемніца у програмі «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в кризові часи» Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яку фінансує Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини, ви маєте можливість отримати онлайн-стипендію, що, попри матеріальні труднощі, завдані вам російською агресією та активними бойовими діями, допоможе успішно продовжувати навчання.

Стипендіальна програма має соціальний характер і спрямована на підтримку тих студентів Львівського університету, які стали внутрішньо переміщеними особами внаслідок війни, втратили житло та членів сім’ї через активні бойові дії чи зазнали інших матеріальних збитків.

Програма передбачає загалом 30 стипендій по 200 євро щомісяця протягом зимового семестру 2023/2024 н.р. Термін фінансування – максимум 4 місяці (вересень, жовтень, листопад, грудень 2023 року).

Ви можете подати заявку на отримання стипендії, заповнивши формуляр і додавши до нього такі вкладення:

  • Копія студентського квитка (для зарахованих на перший курс бакалаврату чи магістратури – довідка з деканату факультету про те, що ви є студентом чи студенткою)
  • Підтвердження ваших навчальних досягнень (виписка зі системи «Деканат»)
  • Документ, що підтверджує статус ВПО (за наявності)
  • Документи/докази, що підтверджують матеріальні збитки і/або втрату членів сім’ї внаслідок активних бойових дій або (за наявності)
  • Інші документи, які ви вважаєте доречними (за наявності)

Усі документи, включаючи заповнений формуляр, потрібно зберегти у єдиному PDF файлі та завантажити за цим посиланням: https://tuc.cloud/index.php/s/T2gXSrpy9yJ6bwP. Прохання називати файл Вашим прізвищем.

Ваш завантажений файл виглядатиме ось так:

Це підтвердження того, що файл завантажено.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Документи, оформлені та надіслані не у зазначений спосіб, комісія до розгляду не прийматиме. Прохання достатньо детально описувати ситуацію та належно обґрунтувати потребу в стипендії.

Комісія віддаватиме перевагу новим заявкам про стипендію, втім не виключає можливості підтримки стипендіатів 2022 і 2023 років.

Кінцевий термін подання заявок – 8 вересня 2023 р.

Відбір стипендіатів здійснює двостороння комісія. Остаточне рішення про призначення стипендії приймає стипендіальна комісія Технічного університету м. Хемніца.

❗️❗️ Якщо у вас виникли запитання щодо заявки, звертайтеся за такою адресою: oksana.molderf@lnu.edu.ua