Студенти першого курсу відвідали наукову бібліотеку університету

16.10.2023 | 09:19

У п’ятницю 13 жовтня студенти першого курсу спеціальності “Міжнародна безпека та кризовий менеджмент” ознайомилися з роботою наукової бібліотеки університету. Під час відвідання бібліотеки студенти мали можливість поспілкуватися з працівниками бібліотеки про можливості користування фондами та матеріалами книгосховища. Під час відвідання ознайомилися із сторічною історією функціонування та специфікою роботи у різні історичні епохи. Також отримали можливість зареєструватися та отримати необхідну інформацію про фонди навчальної літератури та наукової періодики.

Під час зустрічі відбулося жваве обговорення питань подальшої співпраці та можливостей використання фондів бібліотеки у навчальному процесі.