Студентський круглий стіл «Економічний потенціал України в умовах сучасних глобалізаційних загроз»

27.05.2022 | 18:13

24 травня 2022 року у рамках проведення Всеукраїнського Фестивалю Науки – 2022, кафедрою міжнародної економічної та інвестиційної діяльності проведено студентський круглий стіл на тему «Економічний потенціал України в умовах сучасних глобалізаційних загроз».

В рамках даного заходу студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» провели дискусію, щодо потенціалу України в міжнародному економічному середовищі через призму глобалізації світових загроз, особливостей транскордонної співпраці України та Польщі в умовах глобалізаційних дисбалансів, проблем залучення іноземних інвестицій в український бізнес через призму зовнішніх загроз, виокремили перспективні елементи господарювання в умовах глобалізаційних викликів.