Студентки факультету завоювали ІІІ місце у Всеукраїнському модельному засіданні Організації Об’єднаних Націй «Модель ООН»

30.11.2023 | 13:26

25 листопада студентки ІІ курсу ОП «Міжнародне право» факультету міжнародних відносин Львівського університету Мокрецова Єлизавета, Дацик Марта та Дорогих Анна представили факультет на Всеукраїнському модельному засіданні Організації Об’єднаних Націй «Модель ООН», яке відбулось у м. Чернівці на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Студенткам випало представляти Китай на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Наскрізною темою зустрічі стало питання захисту прав людини в сучасних реаліях. В ході засідання учасники мали змогу обговорити нові виклики у цій галузі та захистити позицію тих чи інших держав. Команда нашого факультету торкнулась питань, пов’язаних із захистом прав людини в Китаї. Так, зокрема, положень Ініціативи глобальної цивілізації Китаю, участі останнього в Раді ООН з прав людини, оцінці миротворчих місій Китаю та ін. За результатами засідання команда нашого факультету посіла ІІІ місце.