Студентів факультету нагороджено за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність

24.11.2022 | 20:22

23 листопада 2022 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся зі студентами ЛНУ ім. Івана Франка. Упродовж заходу Ректор вручив їм пам’ятні грамоти за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.

За відмінне навчання, успіхи в науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету грамоти від Ректора Університету Володимира Мельника отримали:

• Радь Павло Володимирович – студент 3 курсу факультету міжнародних відносин.

За активну участь у громадському житті Університету грамоти від Ректора Володимира Мельника отримали студенти:

• Пархомчук Анатолій Володимирович – студент 1 курсу ОР «Магістр» факультету міжнародних відносин.