Стажування в рамках курсу підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови

04.07.2017 | 20:43

Викладачі кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин доц. Солтис М.Є., ас. Жила М.Б. та ас. Ничка І.Р. вдруге поспіль пройшли стажування в рамках курсу підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови «Deutsch Lehren Lernen» (DLL) («Вчимося навчати німецької) від Goethe-Institut Krakau, який ґрунтується на сучасних досягненнях дидактики та методики викладання німецької мови та має на меті підвищення кваліфікації вчителів і викладачів німецької мови як іноземної.

За результатами участі у першому модульному курсі, який проходив з 08.03.2016 по 18.06.2016 року, і був присвячений темі: «Перевірка. Тестування. Оцінювання» та участі у другому курсі, який тривав 15 тижнів (з 27.02.2017 по 10.06.2017), та стосувався теми «Німецька як іноземна», згадані викладачі кафедри отримали можливість актуалізувати  знання у галузі викладання та навчання іноземної мови та розвинути практичну методичну компетенцію. По закінченню курсів викладачі отримали свідоцтво про участь від Goethe-Institut.