Школярі відвідують заняття спеціальності “Міжнародні економічні відносини” в рамках UniWeek.

24.04.2024 | 18:08
У вівторок 23.04.2024 та середу 24.04.2024 на практичних заняттях з дисципліни “Основи наукових досліджень”, що читається студентам третього курсу спеціальності “Міжнародні економічні відносини” (викладач – доцент Ґерлах Ірина Василівна), були присутні учні 10-11 класів за програмою від Студентського уряду – UniWeek.
Учні ознайомилися з особливостями ведення семінарських занять на факультеті, а також студенти третього курсу підготували промо-презентації про історію створення та розвиток факультету міжнародних відносин та історію створення Львівського національного університету імені Івана Франка та факультету міжнародних відносин. Крім того, студенти розробили цікаві завдання для відвідувачів.