Професора Богдана Гудя нагородили Почесною відзнакою Львівської обласної ради

24.12.2021 | 20:13

24 грудня 2021 року доктора історичних наук, директора Інституту європейської інтеграції Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Богдана Гудя нагородили Почесною відзнакою Львівської обласної ради «30 років незалежності України».

Відзнаку Богдану Гудю вручив голова постійної комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради Святослав Шеремета. Нагороду професор Львівського університету отримав за утвердження та розбудову незалежної України і високі наукові досягнення.

Нагадаємо, що Богдан Гудь є автором численних публікацій з історії українсько-польських відносин нового й новітнього часу. Серед них – брошури «Нелегка дорога до порозуміння», «Українці-поляки: хто винен?»; монографії «Загибель Аркадії», «Українсько-польські конфлікти новітньої доби», «Ukraińcy i Polacy na Naddnieprzu, Wołyniu i w Galicji Wschodniej w XIX i pierwszej połowie XX wieku» та ін. Також Богдан Васильович долучався до створення документальних фільмів «Важке братерство» й «Братерство зброї на службі миру».

Історик є першим лауреатом Нагороди імені Івана Виговського (2014), встановленої вісьмома провідними польськими університетами, членом Українсько-польського форуму партнерства.

Щиро вітаємо Богдана Васильовича Гудя із почесною відзнакою і бажаємо натхнення на нові творчі звершення!