Презентація Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС

03.04.2018 | 16:22

30 березня 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація «Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС» в рамках круглого столу на тему: «Україна-ЄС: примарне членство чи реальна перспектива?»

На презентації Центру були присутні викладачі та студенти факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, т.в.о директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок, керівник представництва Міністерства закордонних справ України В’ячеслав Войнаровський, консул Генерального консульство Республіки Польща у Львові Кшиштоф Яховіч.

З коротким вітальним словом до учасників урочистого засідання звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол України, декан факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Маркіян Мальський. Окресливши основні передумови й мотиви створення Центру, Маркіян Зіновійович запросив до слова директора «Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС» Андрія Блазія.

В ході свого виступу Андрій Блазій коротко ознайомив присутніх з метою створення Центру, яка полягає у сприянні розвитку потенціалу України в напрямку активізації міжнародної співпраці шляхом налагодження дво- та багатостороннього співробітництва з міжнародними науковими, дослідницькими, аналітичними інституціями та організаціями, а також вищими навчальними закладами країн-членів Європейського Союзу, залучення можливостей європейських інституцій для організації підтримки розвитку процесу міжнародного співробітництва України з Європейським Союзом.

Виступаючи з вітальним словом, т.в.о директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок наголосив, що призначення Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС є гостро актуальним, оскільки євроінтеграція – це цивілізаційний вибір України, одна з ключових вимог Революції Гідності.

Продовжуючи роботу в рамках круглого столу, його учасниками обговорювалися питання щодо проблематичних аспектів і перспектив європейської інтеграції України, а також напрямів роботи Центру.